Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Diverse pot soorten, bloempotten, theeflacon, schaaltjes etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: Dekselvazen, potten, dekseldozen, celadon, capucijner porselein etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese natuursteen gestoken Geisha. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.
Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...
Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Vier maal porselein, 20e eeuw. Eén maal Hollohaza, Hungary, 'knielende dame'. Eén maal Aquincia, Budapest 'naakte dame'. Eén maal Hollohaza, Hungary 'danseres'. Eén maal bloemenmand, Frankrijk. Deposé...
Zeven maal oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Twee kopjes 18e eeuw. (goed). Drie kopjes 20e eeuw. (goed). Eén schotel 18e eeuw. (minimale chips). Eén flacon 20e eeuw. (goed). Afmeting: 6 - 12...
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met tekens en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 19 cm ø. In goede staat.
Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.
Lot divers oud 'Zwiebelmuster' porselein. Onder andere: Blue Danube etc. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tien kopjes, dertien schotels, groot bord, zes ontbijtborden, tafelstuk, botervloot, kandelaar, drie e...
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 13-23 cm. In redelijk/ goede staat.
Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.
Vier maal grote handbeschilderde porseleinen schalen met florale decors en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Dresden, drie maal ongemerkt Frankrijk. Afmeting: 28-32 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...
Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.
Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.