Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met figuren en fruit decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee delen Frans porselein. Eén maal bonbonniere. Eerste helft 20e eeuw. Handbeschilderd en gesigneerd 'R. Dernan'. Met landschappen en figuren decor. Eén electrische lamp. Tweede helft 20e eeuw. Gesi...
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Hoechst' of 'Passau'. Circa 1800. 'Meisje met fruitmand', gelijmd. Eén maal ongemerkt, twee maal gelijmd. Afmeting: 11,5 - 12 cm. In matig/r...
Twee handbeschilderde Duitse 'Schierholz' porseleinen tafelstukken met musicerende putti, goud en landschappen decor en opgewerkte rozen. Eén armpje gelijmd. Afmeting: 24 x 24 cm ø en 25 x 25 cm ø. In...
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antiek rose-witte barokke Meissen porseleinen kandelaren met figuren, fruit en bloemen decor. Circa: 1800. Eén kandelaar arm gelijmd, bij vrouw rechts enkele chips mogelijk. Afmeting: circa 49 x ...
Duitse 'Meissen' porseleinen bonbonniere op hoge voet. Met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 23 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Drie delen 'Meissen' porselein. Duitsland, decor 'Zwiebelmuster'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Treef, schaal, hengselschaal van opengewerkt porselein. Afmeting: 19 -29 cm. In goede staat.
Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse porseleinen kop en schotels met figuren en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Onbekend gemerkt. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Acht Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw. 1x Handbeschilderd Sitzendorf pegasus, 3x handbeschilderde dresden figuren. Afmeting 20-25cm Cond.: Goed
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...