Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met figuren en fruit decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Meissen' porseleinen hengselvaas met slangen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee delen Frans porselein. Eén maal bonbonniere. Eerste helft 20e eeuw. Handbeschilderd en gesigneerd 'R. Dernan'. Met landschappen en figuren decor. Eén electrische lamp. Tweede helft 20e eeuw. Gesi...
Oude Duitse Dresden porseleinen wandspiegel met putti en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloem. Afmeting: 60 x 38 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Duits 'Meissen' porseleinen veulen. Gemerkt 'Weiss A. 1237.59'. Afmeting: 15 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Hoechst' of 'Passau'. Circa 1800. 'Meisje met fruitmand', gelijmd. Eén maal ongemerkt, twee maal gelijmd. Afmeting: 11,5 - 12 cm. In matig/r...
Twee handbeschilderde Duitse 'Schierholz' porseleinen tafelstukken met musicerende putti, goud en landschappen decor en opgewerkte rozen. Eén armpje gelijmd. Afmeting: 24 x 24 cm ø en 25 x 25 cm ø. In...
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antiek rose-witte barokke Meissen porseleinen kandelaren met figuren, fruit en bloemen decor. Circa: 1800. Eén kandelaar arm gelijmd, bij vrouw rechts enkele chips mogelijk. Afmeting: circa 49 x ...
Duitse 'Meissen' porseleinen bonbonniere op hoge voet. Met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 23 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Drie delen 'Meissen' porselein. Duitsland, decor 'Zwiebelmuster'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Treef, schaal, hengselschaal van opengewerkt porselein. Afmeting: 19 -29 cm. In goede staat.
Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse porseleinen kop en schotels met figuren en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Onbekend gemerkt. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken Jugendstil vaas. Circa 1910. Gesigneerd 'K. Philipp'. Vaas heeft glanzende figuur, dame heeft matte glazuur. Toegeschreven aan Karl Philipp, 1872 - 1949. Basis heeft chip....
Acht Duitse handbeschilderde 'K.P.M.' borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw. 1x Handbeschilderd Sitzendorf pegasus, 3x handbeschilderde dresden figuren. Afmeting 20-25cm Cond.: Goed
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Oud 'Röhrstrand' serviesgoed. 14 Delig. Met decor 'East Indies', Zweden. Onder andere: twee botervloten, drie schalen en negen borden. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse dame met musket'. Gesigneerd 'Ritze'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Grote Duitse handbeschilderde 'Dresden' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt A.H.' In Jugendstil-kleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse majolica haan. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken windhond. Met signatuur 'Latour' + nummers, letters etc. Voorste twee poten gelijmd. Afmeting: 26 x 48 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Groot antiek Weens keramieken 'Friedrich Goldscheider' figuur. 'Dame met roze jurk'. Titel: 'La tour'. 1895 - 1897. Hoofd + voet gelijmd, rok heeft chip en basement heeft bakfout. Afmeting: 47 cm. In...
Groote antiek Weens keramieken Friedricht Goldscheider figuur met glanzende glazuur. Titel 'Labor', 1895 - 1897. Basis heeft chip, twee vingers beschadigd en haarscheuren in buste. Afmeting: 48 cm. I...