Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken ijsbeer. Met signatuur 'Ulrich' + genummerd. Eén achterste poot haarscheur + chips basement. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.
Oude Weense 'Augarten' porseleinen figuur. 'Dame in jachttenue en jachthond'. Haarlijn in schoen. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal porselein, 20e eeuw. Eén maal Hollohaza, Hungary, 'knielende dame'. Eén maal Aquincia, Budapest 'naakte dame'. Eén maal Hollohaza, Hungary 'danseres'. Eén maal bloemenmand, Frankrijk. Deposé...
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en goud decors. Afmeting: 46 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Eén maal met gecontourneerde omranding en goud/bamboe decors. Eén maal met landschap en florale decors in coulissen. Afmeting: ø 36,5 cm. en ø 36 ...
Twee 19e eeuwse blauw-witte Japans porseleinen kraagvazen met florale decors. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraele decors. Afmeting: 26,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen octagonale dekselvaas met florale-,, paradijsvogels- en vlinder decors. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vier 19e Eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omrandingen. Groot bord gaaf. Twee lichte randschades bij twee kleinere borden. Afmeting: 21,5 cm ø + 31,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Imari porseleinen vazen met florale decors. 19e Eeuw. Eén kleinere vaas heeft haarscheur. Afmeting: 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vaas van hoge kwaliteit. Gemerkt. Vaas heeft decor met figuren in bergen en is opgewerkt met goud decor. Gelijmd. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In matige staat.
Drie maal 19e eeuws Japans porselein. Eén maal vaas met figuren en goud decors. Eén maal hectagonale Imari dekselvaas, kopje kip gelijmd + chip. Eén maal Imari flacon in vergulde messing houder. Afmet...
Zeer grote antieke Japanse Imari porseleinen vaas met figuren, vogels, landschappen en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.
Antiek Hollands polychrome 12-pas tegeltableau met landschap/boerderij decor. Circa: 1920. 'De bouwman wacht van is Heeren hand veel milden zegen op het land'. Afmeting: 39,5 x 53 cm. In goede staat.
Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e-18e eeuwse vier-pas tegeltableau's in eikenhouten lijsten. Restauraties. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws 20-pas Delfts tegeltableau met voorstelling van stijgerend paard. Restauraties en haarscheuren. Afmeting: 39,5 x 51,5 cm. In redelijke staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.
Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 20 stuks 18e -19e eeuwse tegels met figuren decors. Onder andere: Spelende figuren, Amor, etc.. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks antieke wandtegels met kustplaatsen. Mangaan kleurig, 18e - 19e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Tien antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Met onder andere diverse voorstellingen floraal etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau, 'Vogelkooi'. 18e - 19e Eeuw. Voegen bijgeschilderd. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws steengoed met lichtbruin glazuur. Eén grote melkkan, één kleinere kruik, één grote kruik. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws steengoed. Eén maal grote kruik (haarlijn), één maal pan, één maal oorschaal, één maal kan met oor. (minimale chips) Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse steengoed kruiken met bruine glazuur. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 39 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie maal 16e - 17e eeuws terrracotta aardewerk. Twee Renaissance pullen met medaillons, waarvan één gedateerd 1589. Eén kleine duimkan met reliëfs. Minimale chips. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede sta...
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Twee antieke Duitse 'Fayence' klepkannen. Circa 1900 - 1920. Eén met '835' zilveren deksel (chip basement). Eén met tinnen deksel. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. Twee knobbelvazen met Delfts decor, chinoiserie. Eén Hollandse platelen bloempot met florale decor. Circa 1940. Afmeting: 31 x 13 cm ø en 18,5 x 21 cm...
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
Vijf zeldzame oude/antieke Chinese eierschaal porseleinen kommen met draken en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Set met gecontourneerde omranding. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse sets van zes porseleinen soeplepels met floraal, vlinders en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén olielamp. Twee gemberpotten met florale decors + tekens. Afmeting: 23 -25 cm. In goede staat.