7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Oude Herend porseleinen buste van 'Liszt'. Circa: 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Gemerkt 'M'. 19e Eeuw. Onder andere: Vrouw met bloem. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Vijf oude/antieke Duitse 'K.P.M' porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...
Duits 'Fürstenberg' porseleinen ontbijtservies, decor 'Galerie'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee theekannen, zes suikerpotten, zes melkkannen, zestien kop + schotels, twintig ontbijtborden. Minimale chi...
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Zwerver' (?) 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Groot porseleinen stijgerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...
Drie stuks 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Lot Duits 'Hutschenreuther' serviesgoed, decor 'Dresden' met rose florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat onder andere uit: Vijftien borden, sauskom, twee schalen en één dekselsc...
Groot Duits 'Fürstenberg' porseleinen figuur. 'Steigerend paard'. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd + gelijmd. Afmeting: 25 x 25 x 13 cm. In redelijke staat.
Vier oude Chinees porseleinen 'chicken' kommen. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee Duitse Furstenberg, handbeschilderd porselein Bergman kandelaar met figuren, 1 vinger ontbreekt. 20e eeuw. 26 cm. Cond.: Redelijk/Goed
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Circa: 1800. Gemerkt 'F'. Eén schotel randschade, één kopje chip. Afmeting: 6,5 x. 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat...
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke terracotta figuur, circa 1920. Twee spelende puppies. Bronskleurig glazuur. Afmeting: 16 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met keizerlijk geel, draak in wolken en florale deocor. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.
Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porselein musicerende aap. 'Handgemalt A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met poezen. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: 39 x 26 cm. In matige staat.
Lot van 26 stuks antieke wandtegels met kustplaatsen. Mangaan kleurig, 18e - 19e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren en vleermuizen decor. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Afmeting: 33 x 19 cm ø. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.