Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 90 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handmalerei Sweta Scaramuze'. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen hockers met figuren en florale decor. Deels opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 32 cm ø. In goede staat.

4x Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met florale decors, vogels en teksten. Gemerkt. Afmeting: circa 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Stel vazen, Brussel.
Resultaat: 90 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

'Dresden' spiegel
Resultaat: 85 EUR

Oude Duitse Dresden porseleinen wandspiegel met putti en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloem. Afmeting: 60 x 38 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Meissen serviesgoed
Resultaat: 85 EUR

Tien delen oud/antiek Duits 'Meissen' Zwiebelmuster porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Botervloot, bonbonschaal (chip), zes ontbijtborden, twee schalen. Afmeting: 21,5 x 35 cm. In redelijk/goede ...

Italiaanse 'Fayance' sierschotel.
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Italiaanse Renaissance 'Fayence' sierschotel met putti en fabelwezens. Schotel is gelijmd. Afmeting: ø 50 cm. In redelijke staat.

4x Chinese kop + schotels.
Resultaat: 80 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kavel divers KPM
Resultaat: 80 EUR

Lot divers Duits K.P.M. serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: vijf schalen, negen ontbijtborden, zeven grote borden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.

2x Stapeldoos + 2x Zalfpotje
Resultaat: 80 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee vier-delige stapeldoosjes met Foo honden. Twee zalfdoosjes met Foo honden. Afmeting: 10 x 8,3 cm ø. + 5 x 7 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen met sokkel
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met figuren en fruit decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.

Urn vaas.
Resultaat: 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse wit porseleinen urn-vaas met hengsels. Circa: 1800. Onduidelijk gemonogrammeerd. Haarscheur basis + chips. Afmeting: 41 x 30 cm ø. In redelijke staat.

Twee Japanse kraagvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse blauw-witte Japans porseleinen kraagvazen met florale decors. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.

Japanse Satsuma vaas.
Resultaat: 80 EUR

Prachtig fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vaas van hoge kwaliteit. Gemerkt. Vaas heeft decor met figuren in bergen en is opgewerkt met goud decor. Gelijmd. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In matige staat.

Lot (Hollands) tegelwerk, (10 st.)
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Met onder andere diverse voorstellingen floraal etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.

3 Delen plateel.
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...

2 Chinese borden, 18e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met florale decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale randschilfers. Afmeting: 23,7 cm ø. In goede staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.

Terracotta beeld, 'Dame met kruik'.
Resultaat: 80 EUR

Groot Duits terracotta geglazuurd figuur. 'Dame met kruik'. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd 'M.H.C.'. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

3 Delen Delft
Resultaat: 80 EUR

Drie delen oud/antiek Delfts keramiek. Eén maal polychrome dekselpot 'Porseleyne Fles'. Eén maal 'Porseleyne Fles' gecontourneerde schaal met florale decors. Eén maal witte 'Porseleyne Fles' gelobde s...

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 80 EUR

Vijf-delig Delfts kaststel met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.

Terracotta dekseldoos.
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke terracotta dekseldoos met jachtvoorstelling. Onder andere versierd met hond, wapentas, geweer en wildzwijn op deksel. Dekseldoos heeft chips. Afmeting: 22 x 26 x 20 cm. In redelijke staa...

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 80 EUR

Duitse porseleinen handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Vrouw bij tafel en stoel kijkt in haar nachtjapon'. Afmeting: 9,5 x 7 x 8,5 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 80 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Chique dame'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 80 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handbemalt S.S'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Fürstenberg servies.
Resultaat: 80 EUR

Fürstenberg porseleinen servies met chinoiserie florale decors en opgewerkte rozen. Circa: 1950. Bestaande uit: Theepot, zes kop+schotels, suikerpot, melkkan, twaalf petit four schaaltjes. Minimale ch...

Majolica tegels
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse majolica tegel in eikenhouten omlijsting. 'Trompeter von Säckingen'. Lichte randschade. Afmeting: 51 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Drie grote Chinees porseleinen bloempotten met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 40 cm. In goede staat.

3 Beschilderde opengewerkte manden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke Duits porseleinen opengewerkte handbeschilderde manden met figuren, florale en goud decors. Twee maal 'K.P.M'. Eén keer 'Stadt Meissen'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede sta...

2 x Celandon vaas.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon vazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 -16 cm. In goede staat.

5-Delig Petrus Regout kaststel.
Resultaat: 80 EUR

Antiek vijf-delig 'Petrus Regout Maastricht' kaststel met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japanse schotel.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen sierschotel met vulkaan en paradijsvogels decor. Afmeting: 4,5 x 39,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinese kop + schotels.
Resultaat: 75 EUR

Drie maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met florale en paradijsvogel decors. Minimale randglazuur chips. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Meissen kop+schotels+eierdopjes.
Resultaat: 75 EUR

Oud/antiek Duits 'Meissen' Zwiebelmuster serviesgoed. Bestaande uit: Vier kop en schotels, drie losse schotels, vier eierdoppen. Eén chip aan chocoladekom. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Weens figuur.
Resultaat: 70 EUR

Oude Weense 'Augarten' porseleinen figuur. 'Dame in jachttenue en jachthond'. Haarlijn in schoen. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Japans porselein.
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans porselein. Eén maal vaas met figuren en goud decors. Eén maal hectagonale Imari dekselvaas, kopje kip gelijmd + chip. Eén maal Imari flacon in vergulde messing houder. Afmet...

Lotje Chinees (6x).
Resultaat: 70 EUR

Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...

6 x Gemberpot
Resultaat: 70 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en figuren decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee potten. Afmeting: circa 13 cm. In goede staat.

1x Chinese dekselpot
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met figuren optocht en vleermuizen decor + houtgestoken basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal Oosterse musikant, instrument beschadigd. Eén maal man met Barok kleding + hoed, chip. Eén man met koffiekan, kopje kapot. Vrouw met...

3 x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

7 Oude Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

2x Penselen pot.
Resultaat: 70 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen penseelvazen. Eén maal rond met bloesemtak, vogel en tekst decor. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal hectagonaal, met floraal en fruit decor. Tweede helft 20e e...

8x Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

4 Sitzendorf beelden
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw. 1x Handbeschilderd Sitzendorf pegasus, 3x handbeschilderde dresden figuren. Afmeting 20-25cm Cond.: Goed

2x Imari bord
Resultaat: 60 EUR

Twee antiek (gemerkte) Japanse Imari porseleinen sierborden met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm.