Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Twee kopjes 18e eeuw. (goed). Drie kopjes 20e eeuw. (goed). Eén schotel 18e eeuw. (minimale chips). Eén flacon 20e eeuw. (goed). Afmeting: 6 - 12...
Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal Samson kop en schotel, 18e eeuw. Eén maal Imari kop en schotel, 19e eeuw (Japan). Eén maal capucijner kop en schotel, circa 1800. Eén maal vaas met dr...
Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...
Grote antieke Majolica Jugendstil siervaas met pauwen en lissen decor. Circa: 1900. Afmeting: 37 x 28 cm ø. In goede staat.
Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws Delfts porseleinen tegeltableau met tweemaster, schoener en witjes. Eén tegel gelijmd + chips. Afmeting: 52 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese glazen snuffbottle van Pekingglas met karper + mandarijneend decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Bewerkte glazen Chinese snuffbottle (Pekingglas ?) met karper, Foo hond, kraanvogel, pagode in wolken decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese glazen snuffbottle met vogel + bloesem decor. Pekingglas. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 5,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Drie delen Delfts-blauw keramiek. Circa: 1930. Eén maal knobbelvaas 'Porseleyne Fles'. Eén maal vaas 'Porseleyne Fles'. Eén maal bloempot Delfts-blauw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse 'Porseleyne Fles' (chinoiserie) keramieken gelobte plooischotels met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.
Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote oude Italiaanse majolica vaas in Renaissance-stijl met 925 Sterling zilveren bovenrand. 'Majolica Deruta'. 20e Eeuw. Afmeting: 44,5 x 18 cm ø. In goede staat.
Groot wit porseleinen tafelstuk met twee schalen in Barok-stijl (genummerd). 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 71 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat
Vier delen antiek Duits aardewerk. Drie maal geglazuurde borden. Eén maal schenkkan Jugendstil. Eentje voorzien van de spreuk: 'Drei Hasen und der Ohren drei und hat doch jeder seine zwei'. Afmeting: ...
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervazen met florale decors. Afmetig: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Villeroy & Boch bloempot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...
Twee Chinees porseleinen borden met florale decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale randschilfers. Afmeting: 23,7 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen + consoles. Eén maal eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. 'Familie Rose'. Eén maal 20e eeuw met draken, fruit en bloesem decor. Ongemerkt. Afmeting: 23 x 22 ...
Twee grote 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen dekselvazen met vogel en florale decors. Eén deksel haarscheur. Afmeting: 56 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met florale decor. Afmeting: 48 x 23 cm ø. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...
Zeven oude/antieke Chinees porseleinen rode celadon vazen + knobbelvazen. Grote vaas kraag gelijmd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees celadon porselein. Onder andere: deksel/gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -16 cm. In goede staat.
Zeer grote antiek Chinees porseleinen bolvaas met bloesemtak decor en vogels. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...
Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Twaalf oude/antiek Chinees bewerkte diverse inktstenen in doos. 20e Eeuw. Stenen hebben aan een zijde tekst, andere zijde voorstelling. Afmeting: 18 x 28 x 2 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks oude/antiek Chinese inktstenen in doos. In diverse vormen en voorstellingen, met verso teksten. Afmeting: 16,5 x 24 x 2 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek Frans theeservies met florale en goud decor. Circa: 1880. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, schaal, zes kop + schotels en zes mocca kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5...
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Grote antieke Duitse keramieken reservisten bierpul, 1909-1911. 2e bat. der feld Art. Schiess-schule Jüterbog. Reservist Schröder. 33 cm. Cond.: Goed
Grote oude Duitse porseleinen 'Hutschenreuther' visarend. Kunstabteilung, door K. Tutter. Afmeting: 36 x 38 x 22 cm. In goede staat.
7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed
Antieke Duitse terracotta 'Humpen' bierpul in Renaissance-Barokstijl. Bierpul heeft tinnen deksel met annotatie 1626. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 21 x 19 x 14 cm. In matige staat.
Antieke (?) Duitse keramieken klepkan met tinnen montuur. Circa 1900 of ouder. Klepkan is gedecoreerd met stijgerend paard. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Drie Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence' bierpullen met paard en jachtvoorstelling. Haarscheur, gelijmd. Afmeting: 19 - 21 cm. In redelijke staat.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie antiek Duitse 'Fayence' bierpullen met figuren, landschappen en florale decors. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Dertien stuks bisquit porseleinen poezen figuren. Gemerkt H.K. 20 Eeuw. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Stijgerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dame 'Dresden', (rok beschadigd). Eén maal lampenvoet, gemerkt W.R. (rok iets beschadigd). Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse K.P.M. handbeschilderde porseleinen borden met monogram 'F.B' en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.