Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen penseelvazen. Eén maal rond met bloesemtak, vogel en tekst decor. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal hectagonaal, met floraal en fruit decor. Tweede helft 20e e...
Twee antieke Chinees porseleinen celadon vazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 -16 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese groen geglazuurde porseleinen vaas met hanenkoppen als grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vaasjes. Circa: 1900 en later. Eén dekselvaas met draken decor. Gemerkt. Circa: 1900. Deksel beschadigd, chip deksel. Twee vaasjes met florale decor. 20e Eeuw. Goed. Afme...
Twee antieke Chinese geëmailleerde beschilderde bloempotten met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese celadon porseleinen bewerkte gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...
Zes stuks 18e eeuws Chinees Imari porseleinen schotels met florale decors, capucijner. Afmeting: 9,2 cm ø. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraag-siervaas met florale, goud en pauw decor. Eerste helft 20e eeuw. Kraag gerestaureerd. Afmeting: 63 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese siervazen met krijgers decor. Gemerkt op bodem. Bij één vaas bovenrand bovenop beschadigd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...
Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Wanli-stijl theepot. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Figuren in coulissen decor. Afmeting: 20,5 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal penselenhouder met figuren in landschap. Eén maal dekselvaas met tempelleeuw in landschap. Eén maal rood glazuur hengselpot, één hengsel afgebroken. A...
Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.
Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Acht maal oude Chinese voorwerpen. 20e Eeuw. Twee maal gemerkte dekselpotjes met karper decor. Twee maal gemerkte vaasjes met figuren en ganzen in landschap decor. Vier maal snuffelbottles. Afmeting: ...
18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen of Japanse octagonale kop en schotels met Geisha's en florale decors. Gemerkt. Extra schotel beschadigd, één kopje bodemrand beschadigd. Afmeting kopje: 6 x 7,5 cm....
Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig 'Petrus Regout Maastricht' kaststel met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Oud/antiek Delfts blauw 12-pas tegeltableau. 'De Zuiderpoort Leiden'. 'Delft blauw handpainted Leidsche fles'. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...