Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse terracotta 'Humpen' bierpul in Renaissance-Barokstijl. Bierpul heeft tinnen deksel met annotatie 1626. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 21 x 19 x 14 cm. In matige staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Stijgerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...
Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt 'K.P.M.', andere onduidelijk, waarschijnlijk ook 'K.P.M.'. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede sta...
Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Japans porselein. Vier maal (gemerkt) Kutani: Eén theepot, twee bolvazen en één kom. Eén maal Satsuma-vaas. Reparatie. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en symbolen decors. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figuren groep. 'Scheibe Alsbach' (G.D.R.) Circa: 1960. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde keramieken houder met vakverdeling. Voet gelijmd, bovenrand rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 16 x 26 x 16 cm. In redelijke staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Acht maal divers porselein. Handbeschilderd met floraal + landschap. Eén maal dekseldoos, Frankrijk, circa 1900. Eén maal drie-delige stapeldeksel-terrines. Eén maal schaal, 19e eeuw, landschap. Eén m...
Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Antieke (?) Duitse keramieken klepkan met tinnen montuur. Circa 1900 of ouder. Klepkan is gedecoreerd met stijgerend paard. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.
Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen figuren groep. 'Man en vrouw met vogel en vogelkooi'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 15,5 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Dresden' porseleinen figuur. 'Man met fluit'. Onderste gedeelte fluit eraf. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In redelijke staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Vazen, theepotten, dekselpotten, borden, schalen etc. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing trekpotten met tekst en/of bloesem decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - ø 12 cm. In goede staat.
Frans 'Sevres' handbeschilderd wandbord met damesportret. Gemerkt, gesigneerd 'Elis'. 20 Eeuw. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.
Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...
Duits porseleinen figuur 'De drie gratiën'. Sitzendorf, Thüringen. Figuur is handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.