Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed
Duits handbeschilderd 'K.P.M.' porseleinen tafelstuk, met blauw en goud decor. 'Handbemalt A.H.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau, 'Vogelkooi'. 18e - 19e Eeuw. Voegen bijgeschilderd. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Vijf zeldzame oude/antieke Chinese eierschaal porseleinen kommen met draken en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Set met gecontourneerde omranding. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Negen delen oud Chinees jade. 20e Eeuw. Drie maal armband. Twee maal ringen. Twee maal snijwerk tablets. Twee maal medaillons. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Zeven delen oud Chinees jade. 20e Eeuw. Twee maal armband. Drie maal snijwerk figuur. Twee maal bewerkte tablets. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekseldozen met figuren en symbolen decors. Deels gemerkt. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 12 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen zalf-dekseldoosjes met 'Familie Rose' en 'Familie Verte' figuren decors. Afmeting: circa ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal 19e eeuws trekpotje met tekst, vogel en florale decor (chips binnenrand deksel). Gemerkt. Afmeting: 9 x 16,5 x 11,5 cm ø. Eén maal drie-delige kop +...
Lot van 20 stuks 18e -19e eeuwse tegels met figuren decors. Onder andere: Spelende figuren, Amor, etc.. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws steengoed met lichtbruin glazuur. Eén grote melkkan, één kleinere kruik, één grote kruik. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil siervaas met pauwen en lissen decor. Circa: 1900. Afmeting: 37 x 28 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Famlie Verte' porseleinen dekseldozen met figuren decor. Afmeting: 11 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figuren (bergofficieren). Handbeschilderd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen trekpotjes met blauwe florale decors. Circa: 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee handbeschilderde Duitse 'Schierholz' porseleinen tafelstukken met musicerende putti, goud en landschappen decor en opgewerkte rozen. Eén armpje gelijmd. Afmeting: 24 x 24 cm ø en 25 x 25 cm ø. In...
Mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen octagonale dekselvaas met florale-,, paradijsvogels- en vlinder decors. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Drie Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence' bierpullen met paard en jachtvoorstelling. Haarscheur, gelijmd. Afmeting: 19 - 21 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.
Oud Duits 'Fürstenberg' porseleinen servies met goud decor. Circa: 1950. Bestaande uit: Theekan, melkkan, zes gebaksborden, suikerpot, zes kop+schotels, vaasje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 2...
Uitgebreid Duits porseleinen ontbijtservies met rose florale decors. Gemerkt 'A.W.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit: Drie thee/koffiekannen, twee melkkannen, suikerpot/melkkan, schaal, acht eierdoppen,...
Vier oude Duitse 'Fürstenberg' figuren (bergmannen). Twee hamers afgebroken, twee goed. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed
Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse Italiaanse 'Fayence' sierschotel met polychrome beschildering. Romeins. Verso initialen. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Bestaande uit: Drie stapeldozen met figuren decor. Twee 'Familie Verte' trekpotten. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 13 x 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Duitse 'Meissen' porseleinen bonbonniere op hoge voet. Met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 23 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén olielamp. Twee gemberpotten met florale decors + tekens. Afmeting: 23 -25 cm. In goede staat.
Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans theeservies met florale en goud decor. Circa: 1880. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, schaal, zes kop + schotels en zes mocca kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5...
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie antiek Duitse 'Fayence' bierpullen met figuren, landschappen en florale decors. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.
Drie 19e -20e eeuwse Chinees porseleinen olielampen met florale decors. Eén bovenrand gelijmd. Afmeting: circa 20 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuws steengoed. Eén maal grote kruik (haarlijn), één maal pan, één maal oorschaal, één maal kan met oor. (minimale chips) Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels. 20e Eeuw. Eén maal floraal gelobte omranding. Eén maal bloemvazen in coulissen en gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 41,5 cm ø. ...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervazen met florale decors. Afmetig: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken reservisten bierpul, 1909-1911. 2e bat. der feld Art. Schiess-schule Jüterbog. Reservist Schröder. 33 cm. Cond.: Goed
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.