Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Verdeelschaal
Resultaat: 190 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

5 Fürstenberg beelden
Resultaat: 190 EUR

Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed

KPM tafelstuk.
Resultaat: 180 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M.' porseleinen tafelstuk, met blauw en goud decor. 'Handbemalt A.H.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 24,5 cm ø. In goede staat.

4-Pas tableau, 'Vogelkooi'.
Resultaat: 180 EUR

Antiek 4-pas tegeltableau, 'Vogelkooi'. 18e - 19e Eeuw. Voegen bijgeschilderd. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

5 Zeldzame eierschaalkommen
Resultaat: 180 EUR

Vijf zeldzame oude/antieke Chinese eierschaal porseleinen kommen met draken en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Set met gecontourneerde omranding. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

9 Delen Chinees jade.
Resultaat: 180 EUR

Negen delen oud Chinees jade. 20e Eeuw. Drie maal armband. Twee maal ringen. Twee maal snijwerk tablets. Twee maal medaillons. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

7 Delen Chinees Jade.
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen oud Chinees jade. 20e Eeuw. Twee maal armband. Drie maal snijwerk figuur. Twee maal bewerkte tablets. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In goede staat.

Keramieken figuur
Resultaat: 175 EUR

Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Stapeldoos
Resultaat: 170 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekseldozen met figuren en symbolen decors. Deels gemerkt. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 12 x 9,5 cm ø. In goede staat.

6x Chinees dekselpotje.
Resultaat: 170 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen zalf-dekseldoosjes met 'Familie Rose' en 'Familie Verte' figuren decors. Afmeting: circa ø 5 - 8 cm. In goede staat.

4 x Chinees porselein.
Resultaat: 170 EUR

Vier maal antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal 19e eeuws trekpotje met tekst, vogel en florale decor (chips binnenrand deksel). Gemerkt. Afmeting: 9 x 16,5 x 11,5 cm ø. Eén maal drie-delige kop +...

20 Tegels
Resultaat: 160 EUR

Lot van 20 stuks 18e -19e eeuwse tegels met figuren decors. Onder andere: Spelende figuren, Amor, etc.. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3 Aardewerken potten
Resultaat: 160 EUR

Drie maal 19e eeuws steengoed met lichtbruin glazuur. Eén grote melkkan, één kleinere kruik, één grote kruik. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

Majolica siervaas.
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil siervaas met pauwen en lissen decor. Circa: 1900. Afmeting: 37 x 28 cm ø. In goede staat.

4x Stapeldoos
Resultaat: 160 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Famlie Verte' porseleinen dekseldozen met figuren decor. Afmeting: 11 x 8,5 cm ø. In goede staat.

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 160 EUR

Vier oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figuren (bergofficieren). Handbeschilderd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

7x Chinese blauwe theepotjes
Resultaat: 150 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen trekpotjes met blauwe florale decors. Circa: 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 x 8 cm ø. In goede staat.

2x 'Schierholz' tafelstukken
Resultaat: 150 EUR

Twee handbeschilderde Duitse 'Schierholz' porseleinen tafelstukken met musicerende putti, goud en landschappen decor en opgewerkte rozen. Eén armpje gelijmd. Afmeting: 24 x 24 cm ø en 25 x 25 cm ø. In...

Grote Imari dekselvaas (8-kantig)
Resultaat: 150 EUR

Mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen octagonale dekselvaas met florale-,, paradijsvogels- en vlinder decors. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

3 Bierpullen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence' bierpullen met paard en jachtvoorstelling. Haarscheur, gelijmd. Afmeting: 19 - 21 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, geel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Baardmankruik, 17e eeuw.
Resultaat: 150 EUR

17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.

Fürstenberg servies.
Resultaat: 150 EUR

Oud Duits 'Fürstenberg' porseleinen servies met goud decor. Circa: 1950. Bestaande uit: Theekan, melkkan, zes gebaksborden, suikerpot, zes kop+schotels, vaasje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 2...

Antiek servies.
Resultaat: 150 EUR

Uitgebreid Duits porseleinen ontbijtservies met rose florale decors. Gemerkt 'A.W.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit: Drie thee/koffiekannen, twee melkkannen, suikerpot/melkkan, schaal, acht eierdoppen,...

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Duitse 'Fürstenberg' figuren (bergmannen). Twee hamers afgebroken, twee goed. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed

Bak met antieke deksels.
Resultaat: 150 EUR

Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

4 x Chinese kopjes, wit.
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.

Italiaanse 'Fayence' sierschotel.
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse Italiaanse 'Fayence' sierschotel met polychrome beschildering. Romeins. Verso initialen. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

2 x Trekpot + 3x stapeldoos
Resultaat: 140 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Bestaande uit: Drie stapeldozen met figuren decor. Twee 'Familie Verte' trekpotten. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 13 x 12 x 9 cm ø. In goede staat.

Meissen bonbonniere.
Resultaat: 140 EUR

Duitse 'Meissen' porseleinen bonbonniere op hoge voet. Met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 23 x 22,5 cm ø. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén olielamp. Twee gemberpotten met florale decors + tekens. Afmeting: 23 -25 cm. In goede staat.

2 Dekselvazen, 'Porseleyne Fles'
Resultaat: 140 EUR

Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Theeservies + spoelkom
Resultaat: 140 EUR

Antiek Frans theeservies met florale en goud decor. Circa: 1880. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, schaal, zes kop + schotels en zes mocca kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5...

Bierpul, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Bierpul, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.

3 Duitse bierpullen, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Drie antiek Duitse 'Fayence' bierpullen met figuren, landschappen en florale decors. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijke staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.

5x Keramieken vazen
Resultaat: 140 EUR

Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.

3x Chinese olielamp.
Resultaat: 135 EUR

Drie 19e -20e eeuwse Chinees porseleinen olielampen met florale decors. Eén bovenrand gelijmd. Afmeting: circa 20 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

4 Aardewerken potten
Resultaat: 130 EUR

Vier maal 19e eeuws steengoed. Eén maal grote kruik (haarlijn), één maal pan, één maal oorschaal, één maal kan met oor. (minimale chips) Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

2 Delftse borden
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels. 20e Eeuw. Eén maal floraal gelobte omranding. Eén maal bloemvazen in coulissen en gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 41,5 cm ø. ...

2 Imari vazen.
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervazen met florale decors. Afmetig: 26 - 32 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.

24 x Wandtegels
Resultaat: 120 EUR

Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Reservisten bierkruik
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Duitse keramieken reservisten bierpul, 1909-1911. 2e bat. der feld Art. Schiess-schule Jüterbog. Reservist Schröder. 33 cm. Cond.: Goed

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 120 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Tegel tableau
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.

Delfts tegeltableau, 12-pas.
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Delfts blauw 12-pas tegeltableau. 'De Zuiderpoort Leiden'. 'Delft blauw handpainted Leidsche fles'. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...

Limoges wasbak in houten standaard
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse notenhouten wasbakhouder met limoges porseleinen houder + wasbak. Scherf binnenrand eraf + haarscheuren bodem. Circa 1900. Afmeting: 86 x 30 x 21 cm. In redelijke staat.

Delfts bord, 'Dame'.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Delfts keramieken bord met voorstelling van dame en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2 Schotels, Porseleyne Fles.
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Delftse 'Porseleyne Fles' (chinoiserie) keramieken gelobte plooischotels met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 110 EUR

Oude majolica zuil/piedestal met florale decors en paars/groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 cm ø. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' lampenvoet.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Weense 'Goldscheider' keramieken lampenvoet. Circa 1930. Genummerd etc. Zuil van lamp gelijmd. Afmeting: 45 x 20 cm ø. In redelijk staat.

Duits serviesje.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits porseleinen serviesje. Circa 1900. Bestaande uit: Theecomfoor, drie-delig: melkkan, suikerpot en kom, zes kopjes, zes schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat...

7x Chinese schaaltjes.
Resultaat: 110 EUR

Zeven antiek Chinees porseleinen schaaltjes met diverse decors. Onder andere: Figuren, fruit, kempvissen, boeddha. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Chinese kraag-siervaas.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen kraag-siervaas met florale, goud en pauw decor. Eerste helft 20e eeuw. Kraag gerestaureerd. Afmeting: 63 x 23 cm ø. In redelijke staat.

Lot (6x) Chinees porselein.
Resultaat: 110 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...

Duits mocca servies
Resultaat: 110 EUR

Duits mocca servies, 18e eeuw. Bestaande uit twee koffiepotten, één theebus (dop gebroken en gelijmd), één suikerpot, één kom, zes kop+schotels. (suikerpot gelijmd). Verder in goede staat. Afmeting: 4...

Beelden groep
Resultaat: 110 EUR

Mooie Duitse Sitzendorf porseleinen beeldengroep. Midden 20e eeuw. 'Musicerend paar op bankje'. (bakfout achterkant). Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee Yixing theepotjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Yixing theepotten. Eén maal met rondom coulissen florale decors (deksel mist + beschadiging). Eén maal pompoen-vormig met vleermuis op deksel (chips binnenrand). Gemerkt. Afmeting: 12 - ...

Vijf Delftse borden, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse keramieken Delftse borden. Twee maal plooischotel met landschappen decor, één haarlijn en één gelijmd. Drie grotere schotels met florale decor, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 38 cm...

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.

2 Delen Frans porselein, Bonbonniere + lamp.
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Frans porselein. Eén maal bonbonniere. Eerste helft 20e eeuw. Handbeschilderd en gesigneerd 'R. Dernan'. Met landschappen en figuren decor. Eén electrische lamp. Tweede helft 20e eeuw. Gesi...

2 Figuren, Hoechst (ongemerkt)
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Hoechst' of 'Passau'. Circa 1800. 'Meisje met fruitmand', gelijmd. Eén maal ongemerkt, twee maal gelijmd. Afmeting: 11,5 - 12 cm. In matig/r...

Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt.
Resultaat: 100 EUR

Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...

2x 'Dresden' beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' ijsbeer.
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken ijsbeer. Met signatuur 'Ulrich' + genummerd. Eén achterste poot haarscheur + chips basement. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.

3x Antiek terracotta aardewerk.
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 16e - 17e eeuws terrracotta aardewerk. Twee Renaissance pullen met medaillons, waarvan één gedateerd 1589. Eén kleine duimkan met reliëfs. Minimale chips. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede sta...

Grote Delftse dekselvaas.
Resultaat: 100 EUR

Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Groot wit porseleinen tafelstuk met twee schalen in Barok-stijl (genummerd). 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 71 x 26 cm. In goede staat.

Chinese inktstenen (6 x).
Resultaat: 100 EUR

Zes stuks oude/antiek Chinese inktstenen in doos. In diverse vormen en voorstellingen, met verso teksten. Afmeting: 16,5 x 24 x 2 cm. In goede staat.

Bord, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' bord met berglandschap en goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

3 Delen Porselyne Fles
Resultaat: 100 EUR

Drie maal oud Delfts Porselyne Fles vazen met florale decors. Eén chip gelijmd. Circa 1930. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Furstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handmalerei Sweta Baloardo'. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. Handgemerkt 'S.S'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 19 x 9 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Chique dame'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Sweta Ragonde'. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 100 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Grote blauwe Delftse Fayence sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse 'Delftse Fayence' sierschotel met chinoiserie decor en gecontourneerde omranding, één haarlijn. Afmeting: ø 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

Set Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. Gemerkt en met tekst. 20e Eeuw. Fijn gedecoreerd met figuren decors. Afmeting: 30 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Celadon gemberpot.
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Chinese celadon porseleinen bewerkte gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen plaquette gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

2 porseleinen vazen Empire stijl
Resultaat: 100 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.

8 x Kopje + 9 x schoteltje.
Resultaat: 100 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen of Japanse octagonale kop en schotels met Geisha's en florale decors. Gemerkt. Extra schotel beschadigd, één kopje bodemrand beschadigd. Afmeting kopje: 6 x 7,5 cm....

2x Herend bloempot.
Resultaat: 100 EUR

Een stel oude 'Herend' porseleinen bloempotten met florale, goud en ramskoppen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 20 cm ø. In goede staat.

4 x Oosterse antieke vazen.
Resultaat: 100 EUR

Vier vroege antieke keramieken geglazuurde Oosterse/Perzische vazen met diverse decors. Eén maal bruin-blauwe glazuur met gevogelte (goed). Eén maal blauw-groene florale glazuur (gelijmd). Eén maal me...

Keramieken figuur, Duits.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse keramieken figuur. Circa 1920. Vrouw met jurk op stoel. Monogram B.L. 12/3 W.K.K. en kruisteken met vier punten. (kleine restauratie en minimale chips onderrand) Afmeting: 31,5 cm. In r...

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3 Vazen
Resultaat: 90 EUR

Drie Imari porseleinen vazen met florale decors. 19e Eeuw. Eén kleinere vaas heeft haarscheur. Afmeting: 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Plateelvaas
Resultaat: 90 EUR

Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

3 Delen Delft.
Resultaat: 90 EUR

Drie delen Delfts-blauw keramiek. Circa: 1930. Eén maal knobbelvaas 'Porseleyne Fles'. Eén maal vaas 'Porseleyne Fles'. Eén maal bloempot Delfts-blauw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen + consoles. Eén maal eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. 'Familie Rose'. Eén maal 20e eeuw met draken, fruit en bloesem decor. Ongemerkt. Afmeting: 23 x 22 ...

4x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Drie maal 19e eeuw, dekselpotten met figuren + tekst decor. Gemerkt. Haarlijnen en of chips. Eén maal vaas, met bonte landschaps en paradijsvogel decors. Tweed...

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 90 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Handgemalt S.S.'. 'Dame met masker in haar hand'. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.