Twee oude Indonesische krissen. Bij beide krissen houten schedes. Iets beschadigd. Afmeting: 45 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse dolk in messing met leder schede, Nr. 7. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek 'Eisenhauer' sabel met houten grip. In origineel ijzeren schede. Originele patina. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse bajonet met messing heft en ijzeren schede. 'St. Ètienne 1871'. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Antiek Javaanse hartsvanger met benen heft in messing met lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude Javaanse kris met bewerkt lemet. Messing schede met hout = huwelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Ongemerkt. Originele patina. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Percussie jachtkogel geweer met loopstok. 19e Eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse antieke infanterie sabel met messing heft. Model 1807, No 1. Zonder schede. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Groot lot militaire emblemen etc. In cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Oude Zwitserse officiersdolk 'Eizener Schwyz nr. 30626'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.