Antieke lichtkogel seinpistool.'160669'. Eerste helft 20e eeuw. W.O. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire winter overjas met drie sterrren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Hollandse militaire winter overjas. 20e Eeuw. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.
Antieke bajonet. Duitsland M98 met origineel lederen schede. Afmeting: 68,5 cm. In goede staat.
Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Duitse Eenheids sabel, gemaakt van ijzer met hoorn. 'Weyersberg'. Lichte oxydatie heft. Schede gaaf. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse (politie) sabel, Nr.: 952. 'J. Fonson, Bruxelles'. Sabel heeft hoornen grip. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.
Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse politiesabel, plated. In origineel lederen schede. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bajonet met messing heft en ijzeren schede. 'St. Ètienne 1871'. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet. 'Mre de Armes Jun'. Voor geweer 1871. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eenheidssabel 'Alexander Coppel - Solingen'. Met messing met hoornen heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse antieke infanterie sabel met messing heft. Model 1807, No 1. Zonder schede. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oostenrijkse bajonet. Diverse nummers. In lederen schede. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren klewang. Gemerkt 'Hembrug'. In origineel lederen schede en houten heft. Afmeting: 84 cm. In goede staat.