Zes oude militaire landkaarten. Onder andere: 1x Nijmegen 1935 (Commandant 11e Regiment). 1x No. 57 G, Groot Schoot verkend in 1950. 1x Topografische Karte-Niederlande, Sonderausgabe 1941, 41 Ost Aal...
Groot lot militaire emblemen etc. In cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie leeuwenkop sabel met lederen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 89,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws scherm sabel van ijzer met roggehuid grip. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse lans. Originele staat. Afmeting: 205 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogs Deiana (4,5 mm.) luchtdruk geweer. Model 20. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek Duitse sabel met messing en lederen heft. 19e Eeuw. Model 'Normashte Hof Lieferant Berlin'. Afmeting: 95,5 cm. In goede staat.
'F.N. Flobert' 9 mm. geweerloop met mechanisme. Lichte oxydatie. Afmeting: 64,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.