Antiek Japanse dolk met messing en origineel gestoffeerde bewerkte grip. In lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' dolk naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte oxydatie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke bajonet 'Haerens Tolhuis, Nr. 90541'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet voor 'Lebel' geweer, Nr. 82278. Circa 1900. Afmeting: 48,5 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en lederen schede. Door 'R. Herder' (op lemet). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet voor Indië. 'M.I.L.". Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42,3 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet. Model 'Spike - No. 4 MK II'. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Italiaanse bajonet, 'B.F. 336'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Antiek Fins mes met gravering en paardenkop. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet. UC US 1942. WO II. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.
Spaanse karabijn bajonet, Nr. 48. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, 'S 173 K - Nr. 1414'. Voor M 98. WO II. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zwitserse bajonet, M 1918. Voor karabijn 31. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.
Set politie cavalerie-sporen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 22 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Duitse bajonet. Gemerkt 'E. Pack und Söhne Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse 'Toledo' bajonet met lederen schede. 'Artelleria 1897'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.