19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse 'Klewang' sabel in originele schede. Gemerkt 'Hembrug'. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.
Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool, Nr.: 110880. Circa 1920. Vermoedelijk Duitsland/Oostenrijk. Originele patina. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren seinpistool 'WA 180480'. Circa 1930. Originele patina. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek seinpistool. Model 1917. Nr.: 14365. Vermoedelijk Engeland. Originele patina. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antiek politie zwaard. 19e Eeuw. Gemaakt van plated messing, met origineel lederen schede. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Antiek kogelgeweer (22 mm.), randvuur. Circa 1800. Metaal gereiningd. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot lot militaria. Onder ander: Rang emblemen, knopen, compas, zaklantaarn etc... Afmeting: 59 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Zes oude militaire landkaarten. Onder andere: 1x Nijmegen 1935 (Commandant 11e Regiment). 1x No. 57 G, Groot Schoot verkend in 1950. 1x Topografische Karte-Niederlande, Sonderausgabe 1941, 41 Ost Aal...
Groot lot militaire emblemen etc. In cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek samengesteld sabel uit de 19e eeuw. Delen met lederen heft en ijzer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse cavalerie leeuwenkop sabel met lederen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 89,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws scherm sabel van ijzer met roggehuid grip. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.