Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bajonet, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws bajonet (buiten model), met zaag lemet en messing heft. Nr. 15. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse degen, 1889
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Duitse infanterie officiersdegen, model 1889. Gemerkt 'Z' in wapenschild. Messing met hoornen heft en ijzeren schede. Afmeting: 96,5 cm. In goede staat.

Deiana luchtbuks
Resultaat: 200 EUR

Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.

Antiek Engels seinpistool
Resultaat: 190 EUR

Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oude bajonet
Resultaat: 190 EUR

Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Oosterse kruithoorn
Resultaat: 190 EUR

Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Hartsvanger mes (19e eeuw)
Resultaat: 180 EUR

Antieke hartsvanger met gegraveerd lemet. Hartsvanger heeft een messing met hoornen heft en origineel lederen schede. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Seinpistool, WASAG LP 42
Resultaat: 180 EUR

Antieke lichtkogel seinpistool.'160669'. Eerste helft 20e eeuw. W.O. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

'Deiana' luchtgeweer
Resultaat: 180 EUR

Voor-oorlogs Deiana (4,5 mm.) luchtdruk geweer. Model 20. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

WO II Seinpistool, 1943.
Resultaat: 170 EUR

WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Kort zwaard met leeuwenkop
Resultaat: 170 EUR

Antiek kort messing zwaard met leeuwenkop en kroon. In origineel lederen schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.

Antiek Oosters vuursteenpistool
Resultaat: 160 EUR

Antiek Oosters vuursteenpistool (15 mm.) met parelmoer, been en koper-inleg. 19e Eeuw. Originele patina. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Duitse helm, 1916
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws ijzeren sabel met houten heft (iets wormbeval). Originele patina. Afmeting: 77 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek seinpistool
Resultaat: 160 EUR

Antiek ijzeren seinpistool 'WA 180480'. Circa 1930. Originele patina. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dolk
Resultaat: 160 EUR

Antiek Japanse dolk met messing en origineel gestoffeerde bewerkte grip. In lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Officiers sabel, vuurverguld
Resultaat: 150 EUR

Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Officiers sabel (Model 1897)
Resultaat: 150 EUR

Antiek infanterie officiers sabel, model 1897. Fabrikant 'W + KC staal IJzerhouwer'. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.

Antiek seinpistool
Resultaat: 150 EUR

Antiek ijzeren seinpistool, Nr.: 110880. Circa 1920. Vermoedelijk Duitsland/Oostenrijk. Originele patina. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antiek seinpistool
Resultaat: 150 EUR

Antiek seinpistool. Model 1917. Nr.: 14365. Vermoedelijk Engeland. Originele patina. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Kogelgeweer (vroeg 19e eeuw)
Resultaat: 150 EUR

Antiek kogelgeweer (22 mm.), randvuur. Circa 1800. Metaal gereiningd. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Samengestelde sabel
Resultaat: 150 EUR

Antiek samengesteld sabel uit de 19e eeuw. Delen met lederen heft en ijzer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Hollandse dolk
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Seinpistool, Model 601.
Resultaat: 150 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Lot van 7 delen Oosterse wapens.
Resultaat: 150 EUR

Zeven delen oude/antieke Oosterse steekwapens en twee kruitflessen. Hout/messing + (ver)zilverd ? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 150 EUR

Klein antiek pistool. Gemerkt 'E.L.G' en 'R' met kroon. Monogram 'H.S'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Duiste bajonet
Resultaat: 140 EUR

Antieke bajonet. Duitsland M98 met origineel lederen schede. Afmeting: 68,5 cm. In goede staat.

Oostenrijkse bajonet.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Oostenrijkse bajonet. Diverse nummers. In lederen schede. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

US gevechts-mes
Resultaat: 140 EUR

U.S. gevechts-mes met houten grip. WO II. 'Nr. U.S. M.3. PAL'. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Venetiaanse dolk
Resultaat: 140 EUR

Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Antiek matrozenmes
Resultaat: 140 EUR

Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Flobert geweer (19e eeuw)
Resultaat: 135 EUR

Flobert geweer (9 mm.) 19e Eeuw. Met gravering 'E.L.G.'. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Duitse cavalerie sabel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws Duitse cavalerie sabel met schede. Model '1875 Weijersberg Solingen'. Sabel heeft heft bestaande uit roggehuid en ijzer. Oxydatie. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Duitse Eenheidssabel
Resultaat: 130 EUR

Duitse Eenheids sabel, gemaakt van ijzer met hoorn. 'Weyersberg'. Lichte oxydatie heft. Schede gaaf. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Nederlandse politie sabel.
Resultaat: 130 EUR

Antiek Nederlandse politiesabel, plated. In origineel lederen schede. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Percussie karabijn, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.

Duitse cavalerie sabel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws Duitse cavalerie leeuwenkop sabel met lederen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 89,5 cm. In goede staat.

'IJzerhouwer' cavalerie sabel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse bajonet
Resultaat: 130 EUR

Engelse bajonet. 'Enfield No. 4 - MKI'. WO II. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Militaire jas
Resultaat: 125 EUR

Oude Hollandse militaire winter overjas met drie sterrren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 123 cm. In goede staat.

Militaire jas
Resultaat: 125 EUR

Hollandse militaire winter overjas. 20e Eeuw. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Antieke Duitse sabel.
Resultaat: 125 EUR

Antieke Duitse eenheidssabel 'Alexander Coppel - Solingen'. Met messing met hoornen heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Antieke Engelse politie sabel.
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antiek lederen sabeltas
Resultaat: 125 EUR

Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Antiek alarm/seinpistool.
Resultaat: 125 EUR

Antiek alarm/seinpistool. Circa: 1920. Genummerd. Afmetig: 34 cm. In goede staat.

Voorlader
Resultaat: 125 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.

Franse helm, 1927
Resultaat: 120 EUR

Franse landmacht helm met lederen binnenhelm. Model 1927. 'Casque Adrian'. Afmeting: 30 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Politie sabel
Resultaat: 120 EUR

Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.