Antiek Nederlandse Kepi. Koninklijke Marechaussee. 'Bal en Zoon, Reigerstraat 14, Tel. 1364 Breda'. Afmeting: 16 x 19 x 22 cm. In zeer goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
'F.N. Flobert' 9 mm. geweerloop met mechanisme. Lichte oxydatie. Afmeting: 64,5 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet PAZ 1943. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke bajonet 'Haerens Tolhuis, Nr. 90541'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws scherm sabel van ijzer met roggehuid grip. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire overjas. Heideveld T.C. 31. 4218. 11. 1985. K.L. Mitin. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Engelse landmacht helm met lederen binnenhelm. 1928. Afmeting: 26 x 29 x 11 cm. In goede staat.
U.S. Landmacht helm met Nederlandse binnenhelm. '1941 M I'. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn met schildje 'Je Maintendrai'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn. 'Hanken & Zoon Rotterdam'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28,5 cm. Hoorn is licht bedeukt.
Duitse bajonet voor karabijn 'K 98 Mauser - Nr. 1818, 44 ASW'. WO II. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Grote Kukhri Gurkha dolk. Nepal. In lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet voor 'Lebel' geweer, Nr. 82278. Circa 1900. Afmeting: 48,5 cm. In goede staat.
Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.
Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98, Nr. 1310 etc.. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) loop met trekker en mechanisme. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse armdolk met lederen schede en armband en houten grip. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet voor Indië. 'M.I.L.". Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42,3 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet. Model 'Spike - No. 4 MK II'. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Zwitserse bajonet, M 1918. Voor karabijn 31. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Set politie cavalerie-sporen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 22 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø
Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.