Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten, 1878-1967. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846 - 1920. 'Stilleven met mand, bloempotten etc..' Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918 Sliedrecht. 'Eendenfamilie aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Henk Roosink (Rijssen) 1960. 'Eendenfamilie in bosschage'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.