Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. 'Vogels bij waterpartij'. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. 'Dame met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Nico Zwiers. Circa 1960. 'Oosterse citadel bij avond aan het water'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
A. Pawlowsky. Circa 1890. 'Schloss Liechtenstein'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boeddha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.
Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.