Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.
Twee maal ingekleurde gravures met latijnse tekst. 17e-18e Eeuw. Eén maal met twee medaillons door Basire Sculpt. (onder andere hand ingekleurd met goud). Eén maal met één medaillon Basire Sculpt. Afm...
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
J. André. Circa 1950. 'Zeegezicht met bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 92 x 62 cm. In goede staat.
Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boeddha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Portret van een meisje'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
G. Irwin. Engelse school. Circa 1910. 'De pyramiden van Gizeh'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...
A. Martens. 1888 - 1936. 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.
Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
lngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
Jan Bolderink, 1998. 'Branding op de rotsen'. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met gebouw en vissers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 10 cm. In goede staat.
A. Pawlowsky. Circa 1890. 'Schloss Liechtenstein'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 19e Eeuw. 'Riviergezicht met kastelen, vee en herder'. Aquarel op papier. Afmeting: 14 x 8,5 cm. in goede staat.