Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1983. 1924 - 2005. 'Abstract figuratieve voorstelling'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 61 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. 'Twee kalveren in weiland'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.
J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Hermanus Welsink. 1809 - 1888. 'Panoramisch landschap bij avond met figuren en boerenhuisje'. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. 'Drentse boerderij met strokap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
W.A. Gijzeman. 1870 - 1920. 'Bloem stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Dirk Jan Ribbeling 1982. 1932 - 2013. 'Abstract-figuratieve compositie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 130 cm. In goede staat.
R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Ksperssee ( 1978 - ). Impressionistisch 'Berglandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heilige. Afmeting: 30 x 23 x 1,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Russische icoon met heilige voorstelling. Afmeting: 22 x 17 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Russische icoon met heilige voor stad en goud decor. Afmeting: 31 x 26 x 2 cm. In goede staat.
Robert ..?... Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 'Modern met naakte dames'. Olieverf op linnen. Afmeting: 250 x 120 cm. In goede staat.