Geslepen kristallen odeurkarafje op grote ronde voet ø 6,5 cm. Met 925/000 zilveren montuur. Birmingham. Anno 1932. Hoogte: 13 cm. In goede staat.
Drie zilveren bestekdelen bestaand uit een petitfour-schep en 2 petitfourtangen, alle drie in biedermeierstijl.Totaal ca 115 gram. 800/000 en 835/000. In goede staat
Bijzondere zilveren kaarsenstandaard op ronde voet voorzien van noppen. 925/000. Afmeting: 9 x ø 5 cm. In goede staat.
Rond zilveren pepermuntdoosje met op het deksel gedreven afbeelding 'schutterij' in florale rand. 835/000. Anno 1985. Ca. 23 gr. Afmeting: ø 4,5 cm. In goede staat.
Zes zilveren bestekdelen, bestaande uit: Petitfourschep, cakevork, 2 jamlepels, en een kleine vork en lepel. Ca 172 gram. Diverse gehaltes.
Fraaie met ruitvormige bewerkte zilveren naamkaartdoos met korrelquinoche. 835/000. Importeursteken: N.S. Gotlieb, 's-Hertogenbosch-Amsterdam. Afmeting: 11 x 8 cm. Ca. 149 gr. In goede staat.
Twee plated messing kemphanen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antieke tien-kantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, fraaie florale graveringen en monogram. 835/000. Londen. Anno 1883. Afmeting: 17 x 3 cm. In goede staat.
Twee cilindervormige flacons met divers slijpsel, voorzien van een zilveren dop. Beide doppen zijn wat beschadigd. 6x4x8cm.
Lot zilver met diverse sieraden o.a. broches, creolen en (oor)hangers. Totaal ca 56 gram.
Fraai gestileerde zilveren roomkan. 925/000. Begin 20e eeuw. Mr. Gottlieb Kurz Schwabisch Gmund. Importeursteken: Kon. Ned. van Kempen, Begeer en Vos. Afmeting: 12 x 6 cm. In goede staat.