Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote zilveren inktpot
Startprijs 130 EUR

Grote zilveren inktpot, 925/000, met een gladde ronde vorm en een hol lopend oppervlakte versierd met een dubbele filetrand. Met scharnierend bol deksel en een porseleinen inzet. MT.: Walker & Hall, S...

3-Delig zilveren servies.
Startprijs 450 EUR

Drie delig zilveren servies, model Bonton, bestaande uit een koffie- en theekan en een suikerbak. De koffie- en theekan zijn voorzien van een houten greep en knop. De suikerbak is voorzien van een dek...

Spiegel, 'India Jaipur', zilver.
Startprijs 375 EUR

Fraaie spiegel met zilveren rand, India, Rechthoekige spiegel versierd met een rand met een floraal decor van bloemen en bladeren voorzien van parelrand. Met monogramgravure geplaatst aan de bovenzijd...

Zilveren doosje, ovaal.
Startprijs 130 EUR

Ovale zilveren dekseldoos, 833/000, met voorstelling. Ovale doos met bewerkte rand met krullen en een scharnierend deksel met voorstelling van een groep figuren. 15x7x3cm. ca 165 gram. MT.:Zaanlandse ...

Zilveren soepterrine met deksel
Resultaat: 1.250 EUR

Prachtige zilveren soepterinne met deksel, 830/000, Duits. Ovale schaal met gelobte bewerking geplaatst op 4 krul/klauwpoten. Verfraaid met gekrulde oren en voorzien van deksel, doorlopend in vorm me...

Zilveren klontentang, Biedermeier.
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Biedermeier klontentang. Fraai en scherp gegraveerd. 835/000. Mt. Hendrik van der Ree, Schoonhoven. Anno 1843. Ca. 20 gr. Afmeting: 12,5 x 4 cm. In goede staat.

Kristallen tafelstuk met zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen tafelstuk 'Hoorn des overvloed', met etswerk, geplaatst, op een zilveren voet, 833/000. Met parelrand op een rond houten basement. 20x11x18cm. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren kandelaren, 833/000. Gladmodel met balustervormige kolom op ronde voet . MT.: Fa. W.Burger en Zonen, Haarlem jl.:P:1950. ø10x19 cm. Aan één onderzijde is de lak wat los. In goede staat.

Antieke zilveren brandewijnkom,
Resultaat: 325 EUR

Zeer fraaie antieke brandewijnkom, zilver, 833/000. Ovale brandewijnkom geciseleerd met krullen en parelrand op bijpassende voet. Voorzien van uitgewerkte oren met zonnekoning en met putti's. ca 265...

Kristallen mosterd/peper/zout stel
Startprijs 160 EUR

Cassette met kristallen peper-, zout- en mosterdstel met zilver, 835/000. Kristallen mosterdset met ruitslijpsel, voorzien van zilveren rand, dop en strooier, versierd met parelrand. met 2 zilveren le...

Kristallen aarbeienschotel met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met aculadevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bied...

Kristallen cakeschaal met zilveren beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van ster op de bodem met zilveren beugel versierd met parelrand. ø 28x20 cm....

Zilveren schaal, vierkant
Startprijs 300 EUR

Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.

6 Zilveren sierlepels, 19e eeuw
Startprijs 220 EUR

Zes zilveren sierlepels, met uitgewerkte bakken, voorzien van bewerkte stelen. Onder andere bekroond met schepen en putti. 10,5-19 cm. MT.: o.a. Hooijkaas, Schoonhoven, Zaanlandse zilversmederij, Amst...

Zilveren 2-armige kandelaar.
Startprijs 80 EUR

Zilveren twee-armige kandelaar met ronde opgevulde voet en kabelrand. 925/000. Afmeting: 13 x 20 cm. (H x B). In redelijk/goede staat.

Zilveren schaar met rokhaak, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Antieke zilveren schaar, 833/000, met ketting en rokhaak, 18e eeuws. Fraai gevormde schaar versierd met vogels met stalen knipgedeelte. Aan de schaar is een lange jasseronketting bevestigd met daaraa...

Zilveren opengewerkte schaal
Startprijs 500 EUR

Sierlijke ovale zilveren schaal, 835/000 met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes. Grootte 20,5xø38cm., ca. 628gr. In goede staat

Kapspiegel met zilveren lijst.
Resultaat: 280 EUR

Kapspiegel met facetrand en zilveren lijst met strikken en guirlandes, 925/000. MT.: R.Carr, ltd, Sheffield jl.:u:1994. 27x35 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 155 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, met gecontourneerde rand versierd met graveerwerk. Voorzien van bewerkte greep, met ribrand. Het doosje is geplaatst op 4 klauwpoten. 13x8x4cm. Voorzien van velouren inter...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren bonbonmandje, 833/000, met ovale gecontourneerde vorm, gezaagd floraal en ruitpatroon. Geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met getrembleerde rand. Voorzien van grepen uit 2 kru...

Zilveren knottenkistje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren knottenkistje, 835/000. Knottenkistje fraai versierd met krullen, palmetten en bloemen. Voorzien van cartouches met figuren met een bewerkte greep. Geplaatst op 4 klauwpoten. 7x4,5x7cm. ca 19...

Cassette met 12 zilv. lepeltjes
Resultaat: 80 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000. Mooie halfronde cassette met 12 theelepels met puntbak, getorste steel met leeuwenkop en palmet. MT.: Wed. A.Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 96 gram. In goede st...

WMF Bowlpot.
Startprijs 200 EUR

Prachtige antieke Duitse Jugendstil 'WMF' plated bowlpot met sleef, met geslepen glazen houder. Twee chips. Circa: 1915. Afmeting: 41 x 31 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 325 EUR

Djokja zilveren broodmand, 800/000. Fraaie ovale broodmand met geschulpte rand met florale bewerking en gehamerde bodem. Op 4 bolpootjes. 31x21x7 cm ca. 408 gr. In goede staat