Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen buste, 'Griekse dame met haarversieringen'. Afmeting: 38 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Oosterse Franse figuren van compositie metaal en gepatineerd. 'Man met fez en snaarinstrument' en 'Dansende vrouw met bellen in haar handen'. Afmeting: 52 - 60 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Groot Duits houtgestoken beeld. Gesigneerd 'E. Barlach 1891'. 'Omarming'. Mogelijk Ernst Barlach, 1870 - 1938. Afmeting: circa 59 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. 'Vrouw op stoel'. 'Beeldhouwer'. 'Vrouw met korf'. Afmeting: 27 -46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken heilige figuur met gewaad en gezicht Jezus Christus. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Remmington, 'Rustende Indiaan op paard met speer'. Afmeting: 54 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste 'Jezus Christus'. Circa 1900. Afmeting: 38 x 38 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.
Afrikaanse bronzen figuur op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.