Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche met jade
Resultaat: 135 EUR

Geelgouden broche met jade, 585/000, met gesneden jade. Ovaal gesneden jade met floraal decor geplaatst in een geelgouden zetrand met brochering. ø 47x31 mm, ca 10 gram.

Gouden ring, robijn
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.

Collier en oorhangers porselein en malachiet
Startprijs 35 EUR

Collier en oorhangers met Chinees porseleinen kralen. Collier met malachietkralen, ø 8 mm, met 6 ovale Chinees porseleinen kralen. met 2 oorhangers met ovale Chibees porseleinen kralen, 23 mm met goud...

Collier van granaat en maansteen met gouden hanger & slot
Resultaat: 120 EUR

Collier van maansteen en granaat met gouden sluiting en hanger, 585/000. Collier van gefacetteerde maansteenkralen, ø 8,5 mm en gefaceteerde granaatschijfjes, ø 5 mm. In het midden is het collier voor...

Armband met granaat en gouden slot
Startprijs 190 EUR

Armband met granaat bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Een armband met 2 rijen gefacetteerde granaatkralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met geschulpte rand en een granaat i...

Gouden hanger
Resultaat: 85 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met 2 gecontourneerde druppelvormige hangers. ca 2,2 gram. Lengte 38 mm.

Granaatarmband met gouden slot
Startprijs 150 EUR

Armband met 4 rijen gefacetteerde boerengranaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met 3 granaten en 4 zaadpareltjes. Met geelgouden eindstukken met veiligheid. Lengte 19 cm. Breedte 20 ...

Armband van parel en granaat met gouden slot
Startprijs 175 EUR

Armband van 3 rijen parels en granaat. Armband met 2 parels, 5 mm, en 1 granaat, 5 mm, om en om met een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000 met een ovale granaat en fraaie eindstukken. Lengte 20 ...

Collier van edelstenen
Resultaat: 40 EUR

Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.

Armband van granaat met gouden slot
Startprijs 125 EUR

Armband met 3 rijen van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, aan een geelgouden sluiting, 585/000, rechthoekig met graveerwerk en granaat. lengte 12 cm.

Armband van granaat met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Armband van 3 rijen gefacetteerde granaat, ø 2,5 mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, rechthoekig met ribbewerking. Voorzien van veiligheid. lengte 20 cm.

Gouden hanger diamant
Startprijs 200 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Driehoekig gevormde hanger met een briljant geslepen diamant, ca 0,11 crt. Grootte 26x15 mm. ca 4 gram.

Gouden ring diamant en robijn
Startprijs 180 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000 met robijn en diamant. Opengewerkte ring met in het midden een ovale robijn, 5,3x4,5 mm, in een 4 poot chaton met aan een zijde 3 briljant geslepen diamanten en aan d...

Hart Otto Kern
Startprijs 400 EUR

Unieke Design hanger gesign.Otto Kern, Japis hart met groot geelgouden hangeroog, 750/000, bezet met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, Lengte 95 mm, Totaal ca 159 gram. Nieuw

Armband met robijnen en gouden slot met diamant
Startprijs 1.400 EUR

Armband van robijnkralen met gouden sluiting, 585/000. Drie rij-ige armband van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. ...

Collier van robijnen met een gouden sluiting met diamant
Startprijs 1.600 EUR

Collier van robijnkralen met gouden 585/000 sluiting. Drie rij-ig collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw, één diamantje...

Zilveren zakhorloge
Startprijs 35 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met gefacetteerde lunette, witte emaille wijzerplaat en bewerkte achterzijde. ø 22,5 mm.

Gouden ring diamant
Startprijs 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met V-vorm, één kant bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 crt LC. ø 56 Nieuw

Gouden horloge met leren band
Startprijs 220 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Ancre, mechanisch met leren band. ø 32 mm. Wijzerplaat wat aangetast

3 Zakhorloges
Startprijs 90 EUR

Lot met 3 zakhorloges, 1 zilver, 1 stalen en 1 doublé, Alpina, glas ontbreekt. Allen mechanisch

3 Zakhorloges
Startprijs 75 EUR

Lot met 3 zilveren zakhorloges, een gebroken glas en een wijzer los. ø47-50 mm, allen mechanisch

Zilveren klemhorloge Adora
Resultaat: 40 EUR

Zilveren horloge, 835/000, met klemband. Mechanisch Merk.: Adora. ca 43,3 gram. ø ca 57x43 mm. Breedte 52 mm.

20 Zilveren sluitingen met kleurstenen
Startprijs 200 EUR

Lot met 20 zilver vergulde sluitingen met zirconia's en kleurstenen, in bloemvorm, ø 21 mm. Voor 3 rijen colliers. totaal ca. 194 gr. Nieuw

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met kussenvormig geslepen diamanten. Ring met een rij met drie kussen geslepen diamanten, 2 met een oud slijpsel. twee stenen van 5x4x3,3mm en een steen van 4,5x3,8x2...