Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...
Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.