Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier.
Startprijs 40 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, collier gemaakt uit schakels van draad met een verlopende spiraalvorm. Voorzien van kapitolstok. lengte 80 cm. ca 43 gram. In goede staat

2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren armbanden, een armband gemaakt uit schakels met rozen en een armband gemaakt uit bloemen van filigrain. ( één oog los). lengte 19 cm. Totaal ca 35 gram.

Armband en spang BWG
Startprijs 40 EUR

Spang en armband, BWG, breed model met diverse bewerkte banden. Klemarmband, breedte 44 mm, ø59x59mm. Spang breedte 24 mm.

Lot zilver en plated (5x)
Startprijs 40 EUR

Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Twee delen kristal met zilver, een kristallen potje met o.a. ruitslijpsel voorzien van een ronde zilveren dop en binnenrand met filetranden. en een kristallen flacon op opstaande kleine ronde voet met...

Zilveren viscouvert
Startprijs 40 EUR

Viscouvert met zilveren heften, 800/000, viscouvert met vork en schep voorzien van graveerwerk en zilveren gecontourneerde hefften versierd met palmetten. 30 cm. Metaal is wat aangetast, verder in goe...

Zilveren vaas en luciferbakje
Startprijs 40 EUR

Zilveren trompetvaasje en luciferbakje, 835/000, trompetvaasje op ronde voet met geschulpte parelrand, Van Kempen, Voorschoten, 13 cm en een luciferbakje, rond model met tafereel met figuren, MT.: Zaa...

4 Zilveren strooiers met glas
Startprijs 40 EUR

Twee sets met glazen silverlay strooiers, voorzien van zilveren dop, 925/000. Twee kegelvormige strooiers versierd met een bewerkte rand, 11,5 cm en twee kegelvormige gladde strooiers, 8 cm. Gestempe...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat

2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.

8 Antieke zilveren vleesvorkjes (divers)
Startprijs 40 EUR

Acht zilveren serveervorkjes, Engels en Hollands, 925/000 en 835/000, Twee met breuk in de steel. één mist één tand. 13-18 cm.

Zilveren choker
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, BWG, gemaakt uit gevlochten draad met in het midden diverse hangertjes in een contourneerde ruitvorm. Lengte 45 cm. . Gedragen, in goede staat.

Fries zilveren suikerschep
Startprijs 40 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.

Armband uit zilveren gezaagde munten
Startprijs 40 EUR

Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.

Zilveren Art Deco kinderlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren kinderlepel, 833/000, Art Deco met fraai gevormde en gegraveerde steel met hartvormen. De achterzijde van de bak is voorzien van gravering:"Anna Berber Groenveld. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl...

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 40 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'.
Startprijs 40 EUR

Victor W. Stroud, 1944 Winchester. 'Jockeys te paard'. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR

Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 40 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.