Lang zilveren collier, 925/000, collier gemaakt uit schakels van draad met een verlopende spiraalvorm. Voorzien van kapitolstok. lengte 80 cm. ca 43 gram. In goede staat
Twee zilveren armbanden, een armband gemaakt uit schakels met rozen en een armband gemaakt uit bloemen van filigrain. ( één oog los). lengte 19 cm. Totaal ca 35 gram.
Spang en armband, BWG, breed model met diverse bewerkte banden. Klemarmband, breedte 44 mm, ø59x59mm. Spang breedte 24 mm.
Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.
Twee delen kristal met zilver, een kristallen potje met o.a. ruitslijpsel voorzien van een ronde zilveren dop en binnenrand met filetranden. en een kristallen flacon op opstaande kleine ronde voet met...
Viscouvert met zilveren heften, 800/000, viscouvert met vork en schep voorzien van graveerwerk en zilveren gecontourneerde hefften versierd met palmetten. 30 cm. Metaal is wat aangetast, verder in goe...
Zilveren trompetvaasje en luciferbakje, 835/000, trompetvaasje op ronde voet met geschulpte parelrand, Van Kempen, Voorschoten, 13 cm en een luciferbakje, rond model met tafereel met figuren, MT.: Zaa...
Twee sets met glazen silverlay strooiers, voorzien van zilveren dop, 925/000. Twee kegelvormige strooiers versierd met een bewerkte rand, 11,5 cm en twee kegelvormige gladde strooiers, 8 cm. Gestempe...
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat
Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Acht zilveren serveervorkjes, Engels en Hollands, 925/000 en 835/000, Twee met breuk in de steel. één mist één tand. 13-18 cm.
Zilveren choker, BWG, gemaakt uit gevlochten draad met in het midden diverse hangertjes in een contourneerde ruitvorm. Lengte 45 cm. . Gedragen, in goede staat.
Zilveren suikerschep, 835/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.
Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.
Zilveren kinderlepel, 833/000, Art Deco met fraai gevormde en gegraveerde steel met hartvormen. De achterzijde van de bak is voorzien van gravering:"Anna Berber Groenveld. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl...
Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. 'Jockeys te paard'. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.