Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinese/Japanse verdeelschaal met florale decors. Chips rand + haarlijnen. Afmeting: ø 35,3 cm. In redelijke staat.
Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.
Lot gouden sieraden, 585/000, met een armband (sluiting los), twee trouwringen en een zegelring. Totaal ca 26 gram.
Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Duitse, laat Biedermeier mahoniehouten secretaire met prachtig binnenleven, vele lades en met florale intarsia. Compleet met sloten en sleutels. Oudere restauratie. Afmeting: 171 x 50 x 96 cm. In goed...
19e Eeuws groot Frans boulle uurwerk met veerslinger, verguld en met blauwe cartouches. Circa: 1850. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...
Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.
Voor-oorlogse kapstok (Bugholz). Thonet gemerkt. Afmeting: 190 x 55 cm ø. In zéér goede staat.
Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en messing gegraveerde wijzerplaat. Bonral Seven Oaks gesigneerd. Afmeting: 204 cm. In zéér goede staat.
Zilveren chatelaine met schaar, breischede, rokhaak en speldenkussen, 833/000. Friese klederdracht. MT.: o.a. W.Schreuder, Leeuwarden, jl.:k:1819. In zeer goede staat.
Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...
Fraaie zilveren soezenschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een ovale gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. In goede staat