Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.

2 Antieke dienbladen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.

Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.

Spiegeltje, Roccoco-stijl.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.

Ruud Jaspers, Metalen vogel
Startprijs 40 EUR

Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.

4 Delen koper, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.

Blaker, messing
Startprijs 40 EUR

Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.

Lot diversen, Porselein, glas messing etc..
Startprijs 40 EUR

Lot diverse oude/antieke voorwerpen. Onder andere: Porselein, keramiek, glas, messing etc.. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen voor-oorlogs Chinees albast
Startprijs 40 EUR

Drie delen voor-oorlogs Chinees albast. Twee maal Chinese goden. Eén maal dekselpot, stukje los er bij. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers oud/antiek.
Startprijs 40 EUR

Lot divers oud/antiek. Eén maal Imari wierookbrander, gerestaureerd. Twee Japanse tafelschalen. Twee benen bollen. Porseleinen borden etc... Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.

Stel schilpad kandelaren
Startprijs 40 EUR

Stel antieke schildpad kaarskandelaren. Circa: 1900. Eén voet gelijmd. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

Douwe Egberts koffiemolen.
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Lot divers papiergeld
Startprijs 40 EUR

Kavel diverse bankbiljetten waaronder: 6 Biljetten van Noord-Korea, 1x 20 Dinar 1936 Joegoslavië (met nazi stempel), 1x 25 Cents (VS militair biljet) en 1x 500 Dinar 1941 Servië. Diverse condities.

4x Papiergeld
Startprijs 40 EUR

Vier bankbiljetten: 1x 1 Pound Engeland 1948-1960), 1x Bankbiljet Hongarije 1946, 1x 100 Dinar Servië 1941 en 1x 10 Zloty Polen 1940. Biljetten in verschillende condities.

Antieke boog met darm, ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Antieke scherm sabel
Startprijs 40 EUR

Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Karabijn Berthier Bajonet
Startprijs 40 EUR

Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte oxydatie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Franse Lebel bajonet
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Helm, Gemeentepolitie (Ned.)
Startprijs 40 EUR

Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.

Zwitserse helm, 1918
Startprijs 40 EUR

Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. Afmeting: 20 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.

Engelse helm WO II, (Burgerbescherming)
Startprijs 40 EUR

Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.

Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.
Startprijs 40 EUR

Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.

8x Kleine karaffen + stop
Startprijs 40 EUR

Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

2x Antiek glas
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.