Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.
Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...
Twee zilveren reigers, 915/000, Spanje. 18x5x16cm. totaal ca 143 gram. In goede staat
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale en figuren decors. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels. Twee zuilkandelaren op vierkante voet met parelrand, een korintische zuil met een uitgewerkt kapiteel en aan de bovenzijde een parelrand. MT.: Henry Matthews...
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren broodschaal, 835/000, ovaal gecontourneerd met ajour gezaagd floraal decor en met parelrand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. Afmeting: 20 x 31 x 6,5 cm. Gewicht: ca. 233 gr. In goede s...
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een golvend motief, in het midden bezet met 13 briljant geslepen diamant, wat verhoogt op de ring, ca 0,30 crt, en aan de zijkanten versierd met 2 rije...
Zeven stuks 18e eeuwse gemerkte Chinees porseleinen borden met zotjes in landschappen. Drie borden met minimale chip. Eén bord met haarlijn. Afmeting: ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Neuchattel pendule met wekker, spillegang, en slagwerk met drie hamers op twee bellen. 'George Krantz a Kitzingen'. Frontglas mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Uurwerk loopt. Afmeting...
Twee-delige Engelse messing horizontaal tafelklok + bel. Mechanisch. Gemerkt Sinclair Hardings & Co. A083 England. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.