19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Deutsche Waffen und Munitionsfabrik Berlin. Voor het Portugese leger. Onschadelijk gemaakt. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.
Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Oude HALA Zeist busquet bureau-lamp met chrome en wit metalen kap en voet. Afmeting: 52 x 40 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie
Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.
Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...
Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....
Drie stuks 19e eeuwse speculaasplanken en botervorm. Gemaakt van notenhout. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Uitgebreide antieke gereedschapset in houten kist, met beitels, schafen, zagen, boren, hamers. Afmeting: 30 x 76 x 28 cm. In goede staat.
"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...
Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Hollands aluminium wapen gevelstuk. Origineel beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.