Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke karabijn
Resultaat: 180 EUR

Antieke karabijn. Deutsche Waffen und Munitionsfabrik Berlin. Voor het Portugese leger. Onschadelijk gemaakt. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Damast geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.

Antieke poppenwagen + broodtrommel
Resultaat: 45 EUR

Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.

Diverse munten.
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Houten vaten.
Resultaat: 40 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

3 Delen tin.
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

3x Houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...

Doos div., goud verguld.
Resultaat: 45 EUR

Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.

Kazuifel
Resultaat: 65 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

HALA busquet bureaulamp
Resultaat: 75 EUR

Oude HALA Zeist busquet bureau-lamp met chrome en wit metalen kap en voet. Afmeting: 52 x 40 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900
Resultaat: 330 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

Antieke naaldenkoker
Resultaat: 30 EUR

Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie

Antieke merklap in lijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.

Lot divers o.a. zilver, plated
Resultaat: 45 EUR

Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...

Hollandse barometer, Huygens
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Lot boeken over klokken (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....

3x Speculaasplanken en botervorm
Resultaat: 75 EUR

Drie stuks 19e eeuwse speculaasplanken en botervorm. Gemaakt van notenhout. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Antieke gereedschapset
Resultaat: 90 EUR

Uitgebreide antieke gereedschapset in houten kist, met beitels, schafen, zagen, boren, hamers. Afmeting: 30 x 76 x 28 cm. In goede staat.

Les Plans Ryxdorp, Pierre Post
Resultaat: 165 EUR

"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...

4 Delen oud/antiek brons
Resultaat: 160 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.

Hollands wapen gevelstuk
Resultaat: 70 EUR

Hollands aluminium wapen gevelstuk. Origineel beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 2,5 cm. In goede staat.

2 Gietijzeren deurstoppers
Resultaat: 60 EUR

Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.