Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees juwelenkistje met jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Chinese theetegel
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Lot diversen religie voorwerpen
Resultaat: 110 EUR

Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.

2 x Barometer, kwik.
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.

Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900
Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 280 EUR

Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.

Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud
Resultaat: 120 EUR

Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Chanoine Crampon, La Sainte Bible
Resultaat: 225 EUR

Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.

Lot tin
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.

Lot divers tin + koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Lot antiek koper
Resultaat: 55 EUR

Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.

Lot bellen + boekenpers
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen Charles Dix kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 200 EUR

Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Resultaat: 130 EUR

G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Resultaat: 75 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 60 EUR

W. Rabbers. Bosgezicht in herfsttooi. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.
Resultaat: 50 EUR

N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Resultaat: 325 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.

Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)
Resultaat: 40 EUR

Garjeans. Circa: 1920. Landschap met 5 windmolens (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.