Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.
Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.
Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W. Rabbers. Bosgezicht in herfsttooi. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
Garjeans. Circa: 1920. Landschap met 5 windmolens (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.