Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.
Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Naakte dame met kousen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat
Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat
Lot divers met o.a. een zilveren asbak met de voorstelling van de nachtwacht, collier met breidoppen, een benen priem, een zakmes met zilver en parelmoeren heft en een antieke schaar met medaillons.
Grote ronde zilveren hanger, 835/000, met een afbeelding van een bloem. voorzien van fijn ankercollier. ø 5 cm. lengte 45 cm. ca 34 gram.
Drie spelden met stenen. Twee gouden spelden, een dasspeld met een ovaal gefacetteerde amethist en een broche met ovaal gefacetteerde synthetisch spinel. En een broche met gouden plaat en een markies...
Lot met 2 zilveren zakhorloge en 3 zilveren horlogekettingen. Verschillende gehaltes. Eén horloge mist het glas. Totaal ca 125 gram.
Breed zilveren collier, 925/000, verlopend in breedte 1-2,5cm, met bakslot. Lengte 41 cm. ca 156 gram. In goede staat
Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...
Klein kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000. Met 6 zilveren borrellepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, 9 cm. Als nieuw.
Collier van 5 strengen jasseronketing, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met filigrain, knopjes en apliquen. lengte 39 cm. ca 62 gram. In goede staat
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 925/000, met 9 zilveren lepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, Als nieuw.
Lot zilver bestaande uit 2 sierkurken met zilveren dop, zeskantig model, één kurk is afgebroken, een asbak, zeskantig met floraal versierde rand en een zilveren schaaltje met een rand versierd met pal...
Drie miniaturen met zilver. Twee zilveren miniaturen, 835/000, een hondekar met figuur en een man met een ton op een kar, en een miniatuur met metalen kleed met daarop 2 zilveren etende poezen.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Zilveren tasbeugel, 835/000, met zilveren portemonneetje, 800/000. Tasbeugel met getrembleerde lijnen met een driehoekig patroon en een parelrand, voorzien van jasseronketting. En een zilveren portemo...
Lot met zilveren broches en een hanger, 835/000, twee grote opengewerkte broches in Biedermeierstijl, 42x48mm en 43x68mm, en een bijpassende hanger, 34x70mm. Totaal ca 27 gram. In goede staat