Grote Chinese Familie Verte porseleinen siervaas met vogels en planten decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 18 ø cm. In goede staat.
Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.
Elegante geelgouden gevlochten armband, 585/000, met diagonaal lijnendecor. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 12 mm. ca 36,4 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat
Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een navette vormige kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde diamant, ø 5 mm. Daaromheen een geschulpte rand met 8 gecontourneerde...
Drie delig zilveren theeservies, 835/000, op houten blad. Geribd model met opengewerkte gallerierand met parel. Met zilveren oor met florale versiering. MT.: Van Kempen, Voorschoten.18x10x15cm, 13x8x9...
Zilveren theeservies, 3-delig, 925/000, theekan, melkkan en suikerschuit, empire stijl met floraal gravédecor en kransen geplaatst op een vierkante voet. Birmingham, jl.: E:1979 22x11x26cm, 11x6x15cm...
Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag. Afmeting: 240 x 170 x 58 cm. In goede staat.
Zes maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: 22,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 16e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel + standaard. Voorzien van draak en florale decor. Randschade, plus drie haarlijnen. Afmeting: 8 x 40 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleders optocht. 1850 - 1920. Balustervormig. Afmeting: 25,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Vuurvergulde, deels gebruneerde Franse Louis Seize pendule in ongerestaureede staat. Circa: 1780. Uurwerk afgevlakt, wijzerplaat beschadigd, uurwerk vervuild, geen slinger. Afmeting: 45 x 22 x 13 cm. ...
Grote 18e eeuwse eikenhouten Hollandse pastoorskast op grote bolpoten. Uitneembaar, met schappen en vijf lades. Afmeting: 200 x 190 x 70 cm. In zéér goede staat.
Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.
J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H. 220 cm. In redelijke staat.
Kapitaal collier, goud op zilver, met diamanten. Bijzondere choker, Art nouveau stijl, met ovale schakels en in het midden een pauw met open gesperde vleugels voorzien van 3 hangers. Het geheel is bez...
Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.
Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat