Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat
Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....