Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...
19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.