19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 833/000. en zakhorloge, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opengewerkte krullen en voluten, voorzien van getrembleerde bewerking. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:F: 1890. En ...
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren zakhorloges, een gebroken glas en een wijzer los. ø47-50 mm, allen mechanisch
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat
Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.