Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Dirk Jan Ribbeling. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne abstracte voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 100 cm. In goede staat.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Ton Ancone. (overleden, Oldenzaal). Landschap met hert. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Soedarno K.M. V1967. Indonesische school. Indonesische tempel met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 200 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). Landschap met paarden. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Piet Rezelman. 1887 - 1967. Dames portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Stilleven met rode uien en knoflook. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....