Twee oude Indonesische krissen en één repro Duitse dolk WO II. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat
Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...
Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...
Geslepen kristallen parfumverstuiver met ruitslijpsel en ingeslepen ster op de onderkant. Deels 925/000 zilveren montuur. Birmingham anno 1962. In goede staat.
Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een navette vormige kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde diamant, ø 5 mm. Daaromheen een geschulpte rand met 8 gecontourneerde...
Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.
Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.