Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, verlopend in grootte, voorzien van geelgouden sluiting, 585/000, ø 5-10mm. Lengte 52 cm.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorstekers in de vorm van een rozet bezet met 8 bloedkoralen. Onder de rozet is een ronde gouden plaat gesoldeerd. ø 15mm. ca 5,4 gram. De bloedk...
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.