Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen siervazen met goud en florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Kristallen roomstel met zilver, een ronde suikercoupe met diverse slijpwerk met sterren en zilveren beugel met parelrand, MT.: N.Lieshout, Amsterdam, jl.: E:1889, en een bijpassende melkkan met zilver...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels, op ron de voet met filetrand. Birmingham, Anno 2000. ø10x26cm. In zeer goede staat
Een bijbel met dubbele zilveren sluiting, Empire, MT.: J.J. van den Berg, Schoonhoven jl.:B:1836. 16x9x7cm
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, ovaal model met afgestompte hoeken voorzien van een rand met getorste bewerking. Aan de zijkanten voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagogen. Op rechthoekige voe...
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.