Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: H.J.Held, Amsterdam jl.: f: 1865 10x15 cm. i...
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.