Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Twee geelgouden ronde gladomzettingen bezet met een briljant geslepen diamant. 2x0,25 crt H-SI. ø 6 mm. In goede staat.
Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch
Presenteerschaaltje uit witglas met bewerkte rand op zilveren voet en met een zilveren kandelaartje. 833/000, ø 14x14 cm. jl.:Z:1859. Minimale chip mogelijk
Twee lederen sigaren etui's, een zwart lederen etui met zilveren applicaties, een paard en een rand, 835/000 en een bruin lederen sigaretten etui met scharnier voorzien van 2 geelgouden applicaties, 5...
Titanium slavenband, vlak model met geelgouden, 750/000, elementen als scharnier en sluiting. ø 66x57mm. In goede staat
Gouden broche met granaat, 585/000, Klein staafbroche met 3 rozetjes met hartvormige granaten, versierd met een peervormig hangertje en een ketting. grootte 3 cm. ca 2,3 gram. In goede staat
Lot met 5 zilveren bekers, Frankrijk 950/000, met verschillende bewerkingen en groottes. Allen voorzien van deuken en beschadigingen. Totaal ca 300 gram. ø5,5x6cm-7x7cm.
Klein rond geelgouden streekbroches, 585/000, bezet met granaten. Broche gemaakt uit cantillewerk versierd met een rozet van rond en ruitvormig geslepen granaten. ø 22 mm, ca 3,1 gram. In goede staat
Zilveren soep-, saus- en strooilepel. Soepsleef met steel met filetrand en krul, 835/000, een sauslepel met druppel op steeluiteinde een schenktuit aan de bak, iets ingescheurd en een strooilepel, 800...
Elegante witgouden ring, 585/000, met kussenvormig geslepen diamanten. Ring met een rij met drie kussen geslepen diamanten, 2 met een oud slijpsel. twee stenen van 5x4x3,3mm en een steen van 4,5x3,8x2...
Vier zilveren miniaturen bestaande uit een poes, een olifant, een kan en een temmer. 1x5cm- 4x1,5x3cm. Totaal ca 62 gram. In goed staat.
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.
Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kinderkleding-standaards. Circa: 1920. Afmeting: circa 95 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.
Kavel met 4 delen noodgeld waaronder: 3x houten "biljetten" van 10, 20 en 50 Heller 1920 en 1x stoffen biljet van 25 Mark 1921 Bielefeld. Diverse condities.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver 'The guardian American of 1878'. Met gravering en tekst, gemerkt en genummerd. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.