Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Vier vergulde houtgestoken Oosterse beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Zilveren doos en porseleinen hoorn des overvloeds met zilver, 833/000. Zilveren doos met scharnierend deksel met voorstelling en voorzien van een houten interieur, 10x8,5x3cm MT.:H.Hooijkaas, Schoonho...
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 90 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Lot met divers zilver, o.a. een roomlepel gemaakt uit munten met een getorste steel, een servetband, een ring met gouden element, broche hagedis en sleutel en een horloge. totaal ca 111gram.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Antieke broche, goud met zilver, met diamanten en parel. Prachtige broche in de vorm van een lauwerkrans met in elk blaadje een diamant met oud slijpsel, bij elkaar gebonden door een gouden strik met ...
Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, rond model met gestanst reliëf. ø 35 mm. Eén doosje met scharnier en één doosje met schroefdeksel, totaal ca 30 gram. In goede staat
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Griekse icoon met eerste gehalte zilveren riza (950). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...
Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.
Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
32 Diverse oude meccano speelgoed dinky toys + atlas dinky. Diverse modellen. Bespeeld. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Geelgouden kapspelden, 585/000, met een zoetwaterparel, ø 6 mm. Lengte 11,5 gram. Totaal ca 3,8 gram. In goede staat
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring bezet met een bolle ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal met bewerkte gouden rand. MT.: H.A.Adamse Utrecht, 1931-1949. ø 53 ca 4,8 gram. In goede staat.
Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.