Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Geelgouden koordcollier, 585/000, breedte 2,1 mm. Lengte 50 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.
Mooie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen hengselbak. Afmeting: 35 x 30 cm ø. In goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring bezet met een bolle ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal met bewerkte gouden rand. MT.: H.A.Adamse Utrecht, 1931-1949. ø 53 ca 4,8 gram. In goede staat.
Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.