Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Brillenkokers, schilpad met zilver
Startprijs 150 EUR

Twee brillenkokers met schildpad en zilver, 833/000, een ovale brillenkoker met zilveren rand en applique, MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, en een ovale brillenkoker met zilveren applique aan de vo...

Kristallen stolp met zilver
Startprijs 300 EUR

Bijzondere kristallen stolp met zilver, 835/000. Kristallen stolp met ingenomen taille met ovaal en markiesslijpsel, met een zilveren knop gemaakt uit een gezaagde kraag met graveerwerk en getooid met...

3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startprijs 25 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Resultaat: 16 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Landmacht gala-pet
Resultaat: 25 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Startprijs 35 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 40 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bajonet
Startprijs 80 EUR

Antieke bajonet. Gemerkt 1913, 7/17 Remington. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 60 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Engelse Enfield bajonet
Resultaat: 40 EUR

Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Antieke floret, 'G. Pion'.
Startprijs 55 EUR

Antieke floret. Gemerkt 'G. Pion' en voorzien van leeuwteken. 19e Eeuw. Heft is van messing en leer. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Wapenstok van been en hout, 18e -19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Resultaat: 17 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Dames pistooltje
Resultaat: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Antieke sabel, ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

2x Antieke revolvers
Resultaat: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Schijfgeweer 'Geneve'.
Resultaat: 475 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.