Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Dresden' porseleinen figuur. 'Man met fluit'. Onderste gedeelte fluit eraf. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In redelijke staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen figuren groep. 'Man en vrouw met vogel en vogelkooi'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 15,5 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.
19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Twee delen met zilver, een kristallen zeskantige flacon met zilveren dop, 925/000, Engels, ø 7x5cm en een zilveren opengewerkte houder, 835/000, met blauw glas. ø7x7,5cm.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Lot met vier beursjes, één zilveren gecontourneerde beugel met graveerwerk, scharnier los, en voorzien van kralentas. 3 dunne beugels uit o.a. alpaca. 6-12 cm. in redelijk goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee oude chrome speelgoed oldtimers en drie oude auto emblemen, onder andere: 1x Cadillac, 2x Ford. Grote chrome auto 'JTB Kovoprace'. Eén kleine opdraai-auto. Ongemerkt. Afmeting: 5 - 17 cm. In goed...
Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen bokaal met fraai gematteerd floraal slijpsel op zilveren voet, 835/000, met graveerwerk. MT.: A.H. Ankum, Zaandam/Amsterdam. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Circa: 1870. Afmeting: ...
Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat
Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Hanger 333/000, bicolour van een rosé roos met uitgewerkte gele bladeren. 32x15mm ca 1,5 gram. In goede staat
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en en schild. 10x7x12cm. In goede staat
Kralen beursje met halfronde zilveren beugel, 833/000, versierd met trembleerwerk. Schoonhoven, jl.:J:1919. Grootte 9x12 cm. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.
Stel Art Deco zilveren vorken, 835/000, met fraaie stelen en klavertje vier decor. Circa: 1900. MT:J.M. van Kempen, Voorschoten. Afmeting: 18 cm. Gewicht: ca. 62 gr. In goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 bloemrozetten met o.a. champagne kleurige zirconia's en bladmotief. 37 mm. ø 56. ca 13,5 gram. nieuw
Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...
Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm
Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm
Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...
Zilveren tafelborstel, 833/000. Ovaal model met een rand versierd met krullen en in het midden een voorstelling van figuren bij een marktkraam. MT.: Fa. M. Bijkamp & Co, Steenwijk jl.:C:1937. 9x13x5c...
Zilveren tafelborstel, 833/000. Ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: E:1914. 11x7,5x5cm. Wat gedeukt langs de rand, verder in goede staat
Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, rond model met gestanst reliëf. ø 35 mm. Eén doosje met scharnier en één doosje met schroefdeksel, totaal ca 30 gram. In goede staat
Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat
Jade hanger, plaguette, met decor met o.a. draken. 54x77mm, ca 84 gram. In goede staat
Tafelstuk met kristal op een zilveren voet, 835/000. Kristallen schaal met geschulpte rand en versierd met een amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met graveerwerk en een parelrand. ø2...
Zilveren collier, Daco Milano, met fijn gevlochten zilveren draden, rond schakelcollier en rookkwarts harten. 43-48 cm. in goede staat
Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat
Kristallen sigarenbeker op zilveren voet, 835/000. Kristallen beker met omgeslagen bewerkte rand geplaatst op een ronde zilveren voet met ruitvormig pointilleerwerk, ø12x12cm. Enkele chips, verder in ...
Lot zilveren sieraden met markesiet, 835/000, bestaand uit eencollier en hanger, een broche, armband en 5 ringen. Totaal ca 48,9 gram. In goede staat
M&M dames horloge, edelstaal met een deels geborstelde band, voorzien van klipsluiting, witte wijzerplaat en een quartsuurwerk. Breedte 12 mm. Nieuw
Moments edelstalen armband gemaakt uit vierkante schakels voorzien van bakslot. schakel 6x6mm. Lengte 22,5 cm.
Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.
Zilveren naaldenkoker, 835/000, plat geribd model met een hartje. MT.: Onduidelijk. ca 1850. ca 18 gram, 10,5 cm. In goede staat
Vijf zilveren suikerscheppen, 835/000, met bewerkte steel. totaal 63 gram. In goede staat
Zilveren kinderbeker, 835/000, met omgeslagen rand en ribrand aan de voet. MT.: Van Kempen en Begeer, jl.: d:1963. Voorzien van monogram. ø6x7cm. ca 61 gram. In goede staat
Drie zilveren lepels, 835/000, 2 roomlepels met molen en knop en een marmeladelepel met bloemensteel. ca 62 gram 12-15cm. In goede staat
Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.
Zilveren pasteischep, 835/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Vooschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat
Zilveren cakevork en botermes, 835/000, cakevork met fraai oud-Hollandse afbeelding en florale steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT.: gebr. Niekerk, Schoonhoven, jl.:k:1945 en een bot...
Twee sets met 2 zilveren zuurvorken, 835/000, een set in Art deco stijl met opengewerkte steel en een set met parelrand. Totaal ca 124 gram. 16-17cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat
Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Stilleven met beelden'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
L. Verburgh. 20e Eeuw. 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
P.J. Glisman. Stilleven met Keulse kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Eva Kiander. Zonnige landweg. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.
Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.
Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke strijkijzers. Eén maal met messing standaard. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse antieke houten kom met ruiter te paard en roccailles in 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier vergulde houtgestoken Oosterse beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.
Twee bankbiljetten: 1x 3 Lire 1848 Venetië en 1x 25 Livres (Franse revolutie ca. 1790). Verschillende condities.
Drie Nederlandse bankbiljetten: 1x 1 gulden (zilverbon) 1938, 1x 2,5 Gulden (zilverbon) 1927 en 1x 2,5 Gulden 1943. Verschillende condities.
Oude Duitse Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117. Kopie hoofd. Met antiek gelede papier mache lichaam en pruik van echt haar. Vingers af. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 1966 door Conf. H.C. Heesen NV, Dinxperlo. Maat 54 1/4. In goede staat.
Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.
Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.
Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.
Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.