Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Edele heer'. 20e Eeuw. In hand mist waarschijnlijk iets. Handgemaakt 'S.S'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Dresden figuur
Startprijs 40 EUR

Duitse handbeschilderde 'Dresden' porseleinen figuur. 'Man met fluit'. Onderste gedeelte fluit eraf. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In redelijke staat.

Dresden figuur.
Startprijs 40 EUR

Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen figuren groep. 'Man en vrouw met vogel en vogelkooi'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'A.H.'. Afmeting: 15,5 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Porseleinen brood/siermand.
Startprijs 40 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 40 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.

K.P.M. servies.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws 'K.P.M.' porseleinen servies met florale decors. Bestaande uit: Theepot, negen kop + schotels, koffiepot, elf gebaksborden, suikerpot. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

7 Horloges
Startprijs 45 EUR

Zeven horloges, staal en staal double, qaurtz.

3 Zilveren servetbanden
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.

2 Delen met zilveren
Startprijs 45 EUR

Twee delen met zilver, een kristallen zeskantige flacon met zilveren dop, 925/000, Engels, ø 7x5cm en een zilveren opengewerkte houder, 835/000, met blauw glas. ø7x7,5cm.

2 Zilveren colliers met bollen
Startprijs 45 EUR

Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...

Lot beursjes
Startprijs 45 EUR

Lot met vier beursjes, één zilveren gecontourneerde beugel met graveerwerk, scharnier los, en voorzien van kralentas. 3 dunne beugels uit o.a. alpaca. 6-12 cm. in redelijk goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startprijs 45 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot cloisonne (10x)
Startprijs 45 EUR

Tien kleine cloisonne vazen/dekseldoos. Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. In goede staat.

2 Speelgoed chroomauto's + auto emblemen.
Startprijs 45 EUR

Twee oude chrome speelgoed oldtimers en drie oude auto emblemen, onder andere: 1x Cadillac, 2x Ford. Grote chrome auto 'JTB Kovoprace'. Eén kleine opdraai-auto. Ongemerkt. Afmeting: 5 - 17 cm. In goed...

Hollandse officiersstok.
Startprijs 45 EUR

Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.

Franse MAS bajonet
Startprijs 45 EUR

Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Kristallen bokaal met zilveren voet
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen bokaal met fraai gematteerd floraal slijpsel op zilveren voet, 835/000, met graveerwerk. MT.: A.H. Ankum, Zaandam/Amsterdam. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Circa: 1870. Afmeting: ...

Kristallen zoutvaatje op zilveren voet
Startprijs 45 EUR

Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat

5 KPM schaaltjes
Startprijs 45 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen schalen met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Hanger Roos
Startprijs 50 EUR

Hanger 333/000, bicolour van een rosé roos met uitgewerkte gele bladeren. 32x15mm ca 1,5 gram. In goede staat

Bootje met zilver.
Startprijs 50 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en en schild. 10x7x12cm. In goede staat

Zilveren beursje
Startprijs 50 EUR

Kralen beursje met halfronde zilveren beugel, 833/000, versierd met trembleerwerk. Schoonhoven, jl.:J:1919. Grootte 9x12 cm. In goede staat

Zilveren armband met filigrain
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Stel Art Deco zilveren vorken
Startprijs 50 EUR

Stel Art Deco zilveren vorken, 835/000, met fraaie stelen en klavertje vier decor. Circa: 1900. MT:J.M. van Kempen, Voorschoten. Afmeting: 18 cm. Gewicht: ca. 62 gr. In goede staat.

Ring met granaat
Startprijs 50 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 bloemrozetten met o.a. champagne kleurige zirconia's en bladmotief. 37 mm. ø 56. ca 13,5 gram. nieuw

Zilveren vaas en fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...

10 doosjes met 4 zilveren oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm

10 Doosjes met 4 zilveren oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Oorknoppen zilver 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Startprijs 50 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000. Rond schaaltje met opstaande rand versierd met waaierslijpsel voorzien van een zilveren hengsel met parelrand. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorscho...

Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000. Ovaal model met een rand versierd met krullen en in het midden een voorstelling van figuren bij een marktkraam. MT.: Fa. M. Bijkamp & Co, Steenwijk jl.:C:1937. 9x13x5c...

Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000. Ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: E:1914. 11x7,5x5cm. Wat gedeukt langs de rand, verder in goede staat

2 x Pillendoosje.
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, rond model met gestanst reliëf. ø 35 mm. Eén doosje met scharnier en één doosje met schroefdeksel, totaal ca 30 gram. In goede staat

Antieke bijbel met zilver slot
Startprijs 50 EUR

Antieke bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, voorzien van een zilveren slot met palmetbladeren. MT.: Hermanus Jacobus van Halteren, Schoonhoven 1837-1863. ...

Lot zilver
Startprijs 50 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

Zilveren bijbelsot
Startprijs 50 EUR

Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat

Jade hanger
Startprijs 50 EUR

Jade hanger, plaguette, met decor met o.a. draken. 54x77mm, ca 84 gram. In goede staat

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Tafelstuk met kristal op een zilveren voet, 835/000. Kristallen schaal met geschulpte rand en versierd met een amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met graveerwerk en een parelrand. ø2...

Zilveren collier, Daco
Startprijs 50 EUR

Zilveren collier, Daco Milano, met fijn gevlochten zilveren draden, rond schakelcollier en rookkwarts harten. 43-48 cm. in goede staat

3 Broches kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat

Sigarenbeker met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen sigarenbeker op zilveren voet, 835/000. Kristallen beker met omgeslagen bewerkte rand geplaatst op een ronde zilveren voet met ruitvormig pointilleerwerk, ø12x12cm. Enkele chips, verder in ...

Lot zilver met markesiet
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met markesiet, 835/000, bestaand uit eencollier en hanger, een broche, armband en 5 ringen. Totaal ca 48,9 gram. In goede staat

M&M horloge
Startprijs 50 EUR

M&M dames horloge, edelstaal met een deels geborstelde band, voorzien van klipsluiting, witte wijzerplaat en een quartsuurwerk. Breedte 12 mm. Nieuw

Edelstalen armband
Startprijs 50 EUR

Moments edelstalen armband gemaakt uit vierkante schakels voorzien van bakslot. schakel 6x6mm. Lengte 22,5 cm.

Stalen verguld collier M&M
Startprijs 50 EUR

Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 50 EUR

Zilveren naaldenkoker, 835/000, plat geribd model met een hartje. MT.: Onduidelijk. ca 1850. ca 18 gram, 10,5 cm. In goede staat

5 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 50 EUR

Vijf zilveren suikerscheppen, 835/000, met bewerkte steel. totaal 63 gram. In goede staat

Zilveren beker monogram
Startprijs 50 EUR

Zilveren kinderbeker, 835/000, met omgeslagen rand en ribrand aan de voet. MT.: Van Kempen en Begeer, jl.: d:1963. Voorzien van monogram. ø6x7cm. ca 61 gram. In goede staat

3 Lepels, zilver
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, 2 roomlepels met molen en knop en een marmeladelepel met bloemensteel. ca 62 gram 12-15cm. In goede staat

Loddereinflesje met verguld zilveren montuur
Startprijs 50 EUR

Kristallen loddereinflesje, geslepen, voozien van vergulde zilveren montuur en drukknop. 10x5x2,5cm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 835/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Vooschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Zilveren eierlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met open bak met geschulpte rand en een steel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1891. 20,5 cm, ca 59 gram. In goede staat

Zilveren cakevork en botermes
Startprijs 50 EUR

Zilveren cakevork en botermes, 835/000, cakevork met fraai oud-Hollandse afbeelding en florale steel bekroond met een molen met draaiende wieken. MT.: gebr. Niekerk, Schoonhoven, jl.:k:1945 en een bot...

4 Zilveren vorken
Startprijs 50 EUR

Twee sets met 2 zilveren zuurvorken, 835/000, een set in Art deco stijl met opengewerkte steel en een set met parelrand. Totaal ca 124 gram. 16-17cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, molen
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat

Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Stilleven met beelden'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'.
Startprijs 50 EUR

L. Verburgh. 20e Eeuw. 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startprijs 50 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Cesc, Spaanse school, 'Personages'.
Startprijs 50 EUR

Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

J.M. Piket, Portret meisje
Startprijs 50 EUR

J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR

Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik
Startprijs 50 EUR

P.J. Glisman. Stilleven met Keulse kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'.
Startprijs 50 EUR

S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Eva Kiander, Zonnige landweg
Startprijs 50 EUR

Eva Kiander. Zonnige landweg. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

R. Livora, Man met tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Rudolf Livora, Tsjechië 1927. 1884 - 1958. 'Man met tabakspijp'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 36 x 50 cm. In goede staat.

H. v/d Vet, Portret Karel Appel
Startprijs 50 EUR

Henk van de Vet. '90. 1939 - 2016. Portret Karel Appel. Lithografie op papier. Afmeting: 63 x 88 cm. In goede staat.

Cordy, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR

Cordy. 20e Eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 50 EUR

Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

1x Olielamp
Startprijs 50 EUR

Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 50 EUR

Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...

Heilig beeld altaar, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Friese tabak-dekselpot
Startprijs 50 EUR

Antieke Friese kopergeslagen tabak-dekselpot met Fries landschap. Klaas Dijkstra - Sneek. Circa: 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Twee antieke strijkijzers
Startprijs 50 EUR

Twee antieke strijkijzers. Eén maal met messing standaard. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Antiek dekenkistje
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.

Antieke houten kom met beschildering
Startprijs 50 EUR

Grote Duitse antieke houten kom met ruiter te paard en roccailles in 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Oosterse vergulde houten beeldjes
Startprijs 50 EUR

Vier vergulde houtgestoken Oosterse beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Franse Art Nouveau spiegel
Startprijs 50 EUR

Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.

2x Papiergeld
Startprijs 50 EUR

Twee bankbiljetten: 1x 3 Lire 1848 Venetië en 1x 25 Livres (Franse revolutie ca. 1790). Verschillende condities.

3x Nederlands papiergeld
Startprijs 50 EUR

Drie Nederlandse bankbiljetten: 1x 1 gulden (zilverbon) 1938, 1x 2,5 Gulden (zilverbon) 1927 en 1x 2,5 Gulden 1943. Verschillende condities.

Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117. Kopie hoofd. Met antiek gelede papier mache lichaam en pruik van echt haar. Vingers af. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands militair uniform
Startprijs 50 EUR

Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 1966 door Conf. H.C. Heesen NV, Dinxperlo. Maat 54 1/4. In goede staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 50 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Wekkerklok, Jugendstil
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.

Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Circa: 1900. Gemerkt 'H. Steinbach - Offenburg'. Met Kienzle uurwerk. Afmeting: 12 x 37 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten hang vitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.

Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.

Leren relax stoel, blauw
Startprijs 50 EUR

Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.

Engelse stoel
Startprijs 50 EUR

Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.

Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.
Startprijs 50 EUR

Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.

2 Heilige figuren, 20e eeuw.
Startprijs 50 EUR

Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.