Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Geelgouden kapspelden, 585/000, met een zoetwaterparel, ø 6 mm. Lengte 11,5 gram. Totaal ca 3,8 gram. In goede staat
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.